Ilona Csáková: Na internetu deptá fanoušky

Bez sociálních sítí už se v dnešní době neobejde žádná celebrita. Svůj profil na Instagramu má samozřejmě založený také zpěvačka Ilona Csáková (47), která však v jeho používání velmi zaostává i za svými o dost staršími kolegyněmi.

Sociální sítě mají totiž sloužit především k tomu, aby celebrity ukazovaly svým fanouškům detaily z jejich života, které je budou zajímat nebo bavit. To ale Csáková zatím asi pořádně nepochopila, a proto se s příliš velkým úspěchem zatím nesetkala.

Sleduje jí pouze okolo čtyř tisíc lidí, přičemž například zpěvačka Lucie Bílá (52) má již skoro 130 tisíc obdivovatelů! Fanouškům vadí možná i to, že se z příspěvků Csákové upadnou spíše do deprese, než aby se dozvěděli něco zajímavého.

Zpěvačka si například veřejně posteskla nad tím, jak jí trápí sucho, které momentálně sužuje svět. „A tak jako každá matka, která miluje své děti i já si chtě nechtě, dělám starosti jestli se bude v budoucnosti platit za vodu zlatem?“ napsala pod fotografii zachycující bouřku s blesky.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama