Ilona Svobodová: Trápí ji zdravotní potíže

Už jsou to více než čtyři roky, co herečku Ilonou Svobodovou (58) opustil manžel, skladatel, Petr Skoumal (†76). Přesto představitelka Jitky Farské v seriálu Ulice pilně pracuje dál. A dokonce si minulý rok našla novou lásku, architekta Petra.

Každopádně se jí nedávno začalo trochu hroutit zdraví. Sama si posteskla, že začíná špatně vidět a ne zrovna dobře slyšet. Což jsou zrovna záležitosti, které jsou v herecké profesi velmi důležité. Špatné vidění bezpochyby brzy napraví a snadno: brýlemi, čočkami nebo snadnou operací očí.

Ale nedoslýchavost? To je podle odborníků v jejím věku ještě brzo. A to Ilona začala nedávno učit na konzervatoři, kde potřebuje být ve formě. Proto si v jednom rozhovoru posteskla, že ji potíže opravdu komplikují život a začíná to prý pociťovat i při práci.

Odpočívat herečka ale příliš neumí. Má to sice většinou v plánu, ale ráda je spíš v pohybu a v práci, než s nohama na stole. Možná ale bude muset tentokrát změnit svůj přístup, jinak přijde o svou milovanou práci.

Ilona totiž je i skvělou divadelní herečkou a dabérkou. Sluch by se jí mohl zlepšit, kdyby zvolnila tempo. To ale není možné. Kdo by platil složenky.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama