Ilona Svobodová: Ve vztahu to skřípe?

Zdá se, že herečka Ilona Svobodová (58) opět přichází o své naděje na lásku. Po smrti svého manžela, skladatele Petra Skoumala (+76) se měla znovu zamilovat. "Někoho mám. Bude to rok a půl," nechala se slyšet herečka na začátku tohoto roku a v očích jí jiskřily plamínky štěstí.

Pochopitelně byla nadšená, že i po ztrátě milovaného muže našla spřízněnou duši. Jenomže téhle známosti už nejspíš hraje umíráček. Zatímco dřív se novou láskou ráda pochlubila, najednou Svobodová zarytě mlčí.

Místo slov o příteli mluví neurčitě, jakoby naznačovala, že to ve vztahu moc neklape nebo je snad dokonce už minulostí. "Pro mě je hrozně těžké najít někoho, kdo by Petra nahradil. Byl to člověk velmi inteligentní, humorný, vtipný.

..," zněla odpověď na otázku, jestli má v srdci místo na novou lásku. "Naše manželství bylo harmonické a fungovalo 26 let skvěle. Já měla ke komu vzhlížet, on mě nebuzeroval, jakobych byla jeho vrstevnice.

A takoví chlapi už moc nejsou," pokračovala. Chce tím snad jinými slovy říct, že se nový partner neosvědčil? Objevila u něho snad povahové rysy, které herečce nevyhovují a nemůže je překonat? Možná prožívá těžkou partnerskou krizi.

Je jasné, že vždy bude porovnávat se svým manželem, se kterým byla dokonale sehraná a jak sma říká, najít druhého takového bude pro ni těžké..

reklama
reklama