Moje šťastná hvězda

Ilonba Svobodová: Vyčítá jí, že nemůže zapomenout na manžela?

Když ILONĚ SVOBODOVÉ (58) zemřel milovaný manžel, zhroutil se jí svět. Neměla pro co žít a z čeho se radovat. To ale ještě nevěděla, jaké peklo jí ze života udělá dědictví. Nyní už se zase raduje. Našla si nového partnera. Ale na jak dlouho?

Až čtyři roky po manželově smrti se rozhodla znovu zamilovat. Tak dlouho totiž pro svého manžela Petra Skoumala (†76) Ilona Svobodová (58) truchlila. Letos však vyšlo najevo, že si konečně našla nového partnera, a dokonce ho vzala už i do společnosti. Kdo je jejím novým mužem a co ji trápí?

NEMANŽELSKÝ SYN

Se Skoumalem strávili dvacet pět společných let. Sama herečka přiznává, že to bylo nejkrásnější období v jejím životě. Pak ale přišla rakovina. A konec prý přišel tak rychle, že se skoro nestačili rozloučit.Přesto si její manžel zachoval svůj pověstný humor i nadhled až do konce svých dní. Leč neuplynuly od jeho smrti ani dva měsíce, když se objevil jeho utajovaný syn! Pro herečku to byl další obrovský šok, protože o něm vůbec neměla tušení.

Skoumal ho před ní celá dlouhá léta skrýval. A ten si samozřejmě nárokoval část dědictví. Skoumal měl se Svobodovou syna Filipa (28) a s někdejší partnerkou Taťánou Fischerovou (71) postiženého syna Kryštofa (42).

Pak se ale objevil jistý David (50), kterého porodila skladatelova první manželka Marie. Jeden z blízkých přátel Petra Skoumala přiznal, že o synovi Davidovi věděl, ale viděl ho ještě, když byl miminko. Zajímavý je ovšem fakt, že onen blízký Skoumalův přítel prozradil, že Svobodová o Davidovi věděla, ale údajně ho zapírala. Proč?

PROBLÉMY S DĚDICTVÍM

Prý spolu neměli příliš dobré vztahy. David nemohl prý překousnout fakt, že si jeho otec vzal právě Svobodovou. Říká se, že pokaždé když se někdo Davida na herečku zeptal, dělal, že ji nezná, nebo rovnou řekl, že s tou paní nechce mít vůbec nic společného.

Sám utajovaný syn se kdysi přiznal, že má obrovský strach z lidí, a tudíž se před veřejností dodnes skrývá. Najít ho je hotový zázrak. Médiím dodnes poskytl jen jeden jediný rozhovor.

MYSLÍ HLAVNĚ NA SEBE

Právo na dědictví mu však nikdo upřít nemůže, ať se to herečce líbí nebo ne. Toto však nebyl jediný problém, který ji s dědictvím čekal. Musela dlouhé měsíce prokazovat i to, že skutečně byla Skoumalovou manželkou! Slavný skladatel po sobě totiž nezanechal žádnou poslední vůli, a to i když dobře věděl, že umírá.

Celé rodině to zkomplikovalo život. Herečka tvrdí, že kdysi dobře vycházela i s jeho synem Kryštofem. Dokonce se prý pravidelně navštěvovali, ale jakmile vypuklo dědické řízení, všechny dobré vztahy šly stranou.A nespravily se prý dodneška.

ZA POSLEDNÍ ROK SE ZMĚNILA

Zkrátka herečka ještě dva roky po manželově pohřbu prožívala krušné časy. Na všechno totiž byla sama. Její dospělý syn už jí denně společnost dělat nemohl a zas tolik dobrých přátel prý herečka také nemá, aby ji měl neustále kdo rozptylovat, aby přišla na jiné myšlenky.Minulý rok se na ni však konečně usmálo štěstí. Už v únoru 2018 se poprvé na veřejnosti ukázala ve společnosti nového partnera, a dokonce o něm oficiálně promluvila. Prý s Petrem randí už od roku 2016, ale pořád si nebyla jistá, zdali je to skutečně láska nebo jen menší povyražení.

Nejde si ale nevšimnout, že se herečka v posledním roce hodně změnila. Zhubla, a jako kdyby snad o minimálně deset let omládla. Všichni, kdo ji pravidelně potkávají, tvrdí, že z ní štěstí a láska jen sálají.A jak se vůbec poznali? Prý na jednom večírku, na které tehdy herečka znovu začala chodit. Zaujal ji zejména proto, že je architektem, a ona se nikdy se žádným nebavila. Navíc má sama moc ráda umění i architekturu, a tak spolu celý večer probírali to, co je oba baví, a na další večer se domluvili znovu.

A pak zase. Až se oba dohodli na tom, že utvoří plnohodnotný pár a stráví spolu zbytek života. Jenže mezi partnery stále vstupuje zesnulý manžel Svobodové. Ilona je totiž neustále srovnává a mluví veřejně o tom, v čem si jsou nebo nejsou podobní.To asi architektovi příjemné nebude. Nehledě na to, že je těžké budovat vztah s někým, kdo miluje někoho jiného.

BUDE SE STĚHOVAT?

Jak je známo, herečka miluje Francii a vše, co s ní souvisí. Dokonce se začala učit francouzsky.
Svou milovanou zemi také pravidelně každý rok navštěvuje se svou dcerou Adélou (33), kterou má s Gustavem Bubníkem, svým prvním manželem. Kdysi prý i prohlásila, že by se tam jednoho dne chtěla odstěhovat. Nenastala ta pravá chvíle právě teď? Kolegové se nechali slyšet, že v současné době nemá herečka příliš co na práci. Režiséři o ní extra zájem nemají, a tak jí v Česku nic moc nedrží. Podle přátel ale má strach žít v zemi, kde nikdy nebyla déle než jen pár týdnů.

A navíc prý nemá do začátku tolik peněz, kolik by potřebovala. A také je tu její partner. Ten by však jistě jako architekt našel zaměstnání i ve Francii. Její nejbližší kamarádi údajně tvrdí, že do roka či dvou si své životní přání splní.Pilně studuje francouzštinu a údajně ji doučuje i děti svých známých a kamarádů. Také pilně šetří.

ŽIVOTNÍ ZMĚNA

V roce 2011 dokonce načas odešla z nekonečného seriálu Ulice, který ji vystřelil na výsluní. Už totiž nemohla dál. Prý často upadala do depresí, nic ji nebavilo a se vším byla nespokojená. A tak se téměř ze dne na den sebrala a odjela na dvouměsíční kurz do Paříže, odkud se vrátila jako úplně nová žena. Možná se teď ocitla ve stejné situaci. Rozdíl je však v tom, že pokud by se rozhodla ukončit kariéru nyní, už jen těžko by na ni dokázala znovu navázat. Ti, co ji znají nejlíp, však tvrdí, že herectví už dávno není to, co ji naplňuje.

Má mnoho jiných koníčků a herectví považuje za práci, díky které dokáže poplatit účty, ale nic víc. Jedna z jejích nejlepších kamarádek se prý nechala slyšet, že by se Ilona ráda oprostila od celého svého dosavadního života.

Znamená to, že nejspíš nakonec důchod nebude trávit se svým architektem a třeba se vidí raději po boku nějakého charismatického Francouze..

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden