Barbora Jánová: Imponují mi mladší muži

Cesta ke slávě byla u ní poněkud trnitá

Lidé ji mají za sexy potvoru. BARBORA JÁNOVÁ (33) je ale ve svém soukromém životě velmi citlivá duše, která nemá na muže příliš štěstí. Na druhou stranu nebýt jich, údajně by dnes nebyla tam, kde je. Co o herečce ještě nevíte?

To, že je Barbora Jánová (33) herečka, ví asi každý. Však si ji diváci také oblíbili v seriálu Slunečná, ačkoli hrála pořádnou mrchu. Málokdo však tuší, že je také dramaturgyně a produkční. Věnuje se divadlu, televizním filmům i reklamě.

Lidem se dostala do povědomí díky seriálům Doktoři z Počátků, Ohnivý kuře nebo Ordinace v růžové zahradě. Své další příznivce si získala například v letošní řadě reality show Survivor, kde se soutěžící snaží přežít v džungli a plní nejrůznější fyzicky i psychicky náročné úkoly.

Ty jim zadávají tvůrci tohoto soutěžního konceptu. I když vypadla jako jedna z prvních, ohlasů získala bezpočet. Ne vždy ale

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden