Indický horoskop

Indové věří, že hvězdná znamení ovlivňují nejen charakter, ale celkovou osobnost člověka. Jejich astrologie byla vyvinuta už před 5000 lety podle charakteristik jejich božstva a pomáhá lidem, kteří hledají své místo pod sluncem. Poznáte sama sebe?

MESHA

(21. března – 20. dubna)

První znamení indického horoskopu symbolizuje radostné vyražení ze země, výbuch nebo zásadní proměnu. Je znamením nadšení, odvahy a síly. Stejně i vy umíte bránit svá práva. Nenecháte se ovlivňovat a umíte si vymezit své hranice. Umíte si dobře hlídat, aby je nikdo nepřekročil bez vašeho pozvání.

VRISHABHA

(21. dubna – 21. května)

Následujete citlivě volání své duše a necháváte se vést svou vnitřní moudrostí. Během života vás v zásadní chvíli čeká popálení ega a tehdy se rozpadnou vaše představy o tom, kým jste byla dosud. Tak objevíte svou pravou podstatu. Jakmile k tomu dozrajete, potkáte moudrého člověka, který ovlivní váš další život.

HUNA

(22. května – 21. června)

Toto znamení umožňuje svým zrozencům prožívat všechny druhy milostného spojení. Jste Je založeno na objevování a lásce jiného člověka. Bez spojení s druhým člověkem nemůžete dosáhnout spokojenosti. Důvěra v lásku a blízkost, přitažlivost, zamilovanost, je pro vás nejsilnější síla v životě.

KARKATA

(21. června ‒ 22. července)

Máte velmi silnou intuici a proto jste vnímavá na věci mezi nebem a zemí a duchovně zaměřená. Umíte naslouchat moudrosti vnitřního hlasu a rozvíjet své schopností. Jste velmi emocionální, dokážete projevovat své city, touhy a když se zamilujte, nevidíte a neslyšíte.
Často se utápíte ve vzpomínkách na minulost.

SINHA

(23. července – 22. srpna)

Jste ztělesněná živelnost, září z vás přitažlivá, velká vnitřní síla, tvořivost a radost ze života. Největší rozkoš je pro vás svoboda. Ráda dáváte průchod temperamentu, který vyjadřujete své pocity celým tělem. Pokud opravdu milujete a přijímáte sama sebe, může být ten pravý partner pak pro vás kdokoliv.

KANYA

(23. srpna – 22. září)

Máte v sobě dvě typické tváře ženy: jemnost panny, i rafinovanost svůdnice. Vystačíte si sama, bez druhých lidí a a svou samotu umíte přijmout jako dar. Nepotřebujete vyhledávat příliš velkou společnost a do milostných vztahů příliš energie neinvestujete. Kdo vás miluje, si vás najde sám.

TULÁ

(23. září – 23. říjen)

Potřebujete cítit jasnou rovnováhu a harmonii mezi vaším vnitřním a okolním světem. Způsob vašeho myšlení a prožívání emocí musí být vyvážen. Prožíváte-li rozrušení a chaos, hluboce dýchejte a čekejte, až se zase uklidníte. Než se do něčeho vrhnete, vše si promyslíte, takže vás pak máloco rozhodí.

VRISCHIKA

(23. října ‒ 21. listopadu)

Indové považují toto znamení za symbol konce a nového začátku. Náhlá smrt a znovuzrození, rozchod a osvobození. Něco ve vás se chce proměnit, dejte tomu volný průchod. I když pro vás může být rozloučení bolestné, nebraňte se mu a zcela se mu poddejte.Staré musí zahynout, aby přišlo nové.

DHANUS

(23. listopad – 21. prosinec)

Podle Indů je toto znamení zobrazováno jako luk a ne jako šíp, protože jím můžete něco vrhnout do vzduchu a dát do pohybu. Luk je vaše tělo a šíp je mysl. Dokážete rozvíjet a skvěle využít své tělesné schopnosti a katapultovat svou mysl do výšky. Jediné, co je zapotřebí, je upřímnost a otevřenost.

MAKARA

(22. prosinec – 20. leden)

Máte velký dar spojit nebe se zemí. Stejně jako krokodýl, který umí pozorovat a vyčkávat svůj okamžik, kdy chytne kořist, umíte i vy reagovat ve správnou chvíli. Umíte si vychutnat svou sílu a úspěch, ale někdy příliš propadáte závislostem na druhém. Láska může rozkvést a naplnit váš život jen ve vnitřní svobodě.

KUMBHA

(21. leden – 20. únor)

Vy jste jako tekoucí voda, která by měla být ve džbánu, kde by mohla uhasit žízeň nebo očistit tělo. Voda života může bezpečně plynout svým korytem, jen když je obohacována novými zdroji. Skrze vás může působit božská síla. Jste spojena s univerzální inteligencí a máte dar uskutečňovat své vize.

MÍNA

(21. únor – 20. březen)

Jako ryba ve vodě se pohybujete v nespoutaném toku řek, ať už jsou průzračné, nebo zkalené. Jste mimořádně citlivá bytost, nerada cokoliv složitě plánujete a necháváte se ráda unášet proudem života. Umíte naslouchat svému nitru a i z obtížných životních zkoušek dokážete vyjít s novou a ještě větší silou.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden