Můj kousek štěstí
Inna Puhajková: Odřela si zadek
Inna Puhajková: Odřela si zadek
Práce v modelingu ji dala hodně kontaktů a obdivovatelů

Jak se z legrace říká, sportem k trvalé invaliditě. Vlastně se to říká z legrace jenom napůl, zčásti to bohužel skutečně platí.

Ono se nic nemá přehánět. A vše nasvědčuje tomu, že krásná moderátorka Inna Puhajková se o dokonalou figuru snaží až zoufale. Teď v létě jezdí za slunných dnů s kamarádkou na kole, a nemyslete si, že je to jen nějaké „lážo plážo“. Inna bere sportování velice vážně.

„Na to, jaký to byl pád, nejsem odřená skoro vůbec. Čtyři roky juda na policejní škole se vyplatily,“ komentuje moderátorka Sportovních novin na Nově dramatický pád z bicyklu, při němž si chuděra odřela zadek a záda.

Půvabná brunetka si může gratulovat, protože noha není zlomená dílem zázrakem, dílem díky její až kočičí obratnosti. A kromě toho, kdyby ji její fotbalista Petr Tlustý (34) nenechával v létě samotnou, třeba by místo zoufalého šlapání do pedálů ležela po jeho boku někde na pláži pod palmou a cítila by se jako princezna.

A svůdná Inna přiznává, že by někam za slanou vodou cestovala ráda. Jenomže charismatický fotbalový obránce hrající za FC Vysočinu Jihlava má evidentně jiné priority.

Předchozí článek
Další článek
Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO, která si ještě před lety nemohla přijít s otcem své dcery Justýny (17) na jméno, s ním teď vyrazila na společnou dovolenou. S režisérem Davidem Drábkem (54) oslavila plnoletost Justýny v New Yorku. Co na to ale její manžel Rudolf Merkner (52), který zůstal doma? V poslední době se šuškalo, že Bernáškovou s Merknerem […]
Už potřetí natáčí seriál se svým partnerem Jakubem Prachařem (40). V červnu padla první klapka projektu Jakub a Sára, kde hrají hlavní role. Televize novinku uvede patrně již letos na podzim. Sara Sandeva (27) se s Jakubem ostatně během práce na seriálu seznámila, jednalo se o Dvojku na zabití, která vznikla před třemi lety. Natáčela […]
Mladá herečka ze seriálu ZOO Michaela Petřeková (26) je už nějaký ten pátek single. S hercem ze seriálu Pan profesor Matějem Petrákem (26) se měla rozejít kvůli odlišným představám o budoucnosti. Petrák chtěl mít velkou rodinu, na což se herečka zatím necítí, a navíc dává přednost kariéře. Ve hře je ale jiný muž – herecký kolega Filip Kaňkovský […]
Neměli to vždy snadné. Ale Marek Eben (62) manželku podržel. I když se jejich život obrátil vzhůru nohama. Stále úžasná manželka Marka Ebana (62) v šestadvaceti letech utrpěla mozkovou příhodu. Od té doby je Markéta Fišerová (63) upoutaná na invalidní vozík. Trpěla, ale nebyla to jejich první bolest. Už o něco dříve totiž společně přišli […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz