Moje šťastná hvězda

Iva Kubelková: Nechává si raději zadní vrátka

Herečka a moderátorka Iva Kubelková (41) je se svým partnerem Georgem Jiraskem (61) už úctyhodných 15 let. Úspěšně se jim dařilo jejich vztah tajit před veřejností, a to ne jen pár měsíců, ale několik let.

Kubelková určitě věděla, jak by veřejnost reagovala na jejího o 20 let staršího partnera, a chtěla se vyvarovat všech možných předsudků. Před veřejnost a novináře předstoupili už jako sehraný pár, který má něco za sebou, a tím pádem se vyhnuli některým nepřejícným komentářům. Pár se jich samozřejmě objevilo, ale plán Kubelkové vyšel.

Myslí to s ním vážně?

Spousta lidí by očekávala, že Kubelková bude toužit po svatbě, ale ona sama o sobě tvrdí, že není jako ostatní ženy. Jejím dětským dívčím snem prý nebylo obléct si krásné bílé šaty s vlečkou, a proto ji role nevěsty vůbec neláká.

Je to však doopravdy tak, jak Kubelková tvrdí? Působí to spíš tím dojmem, že se moderátorka snaží svatbě z nějakého důvodu vyhnout. Údajně jejich lásku nepotřebuje mít potvrzenou na papíře, ale kdyby v tom nebyl nějaký háček, nemluvila by o tom přece pořád dokola.

Chce jiného?

Vypadá to, že se Kubelková usadila a má vše, co k životu potřebuje, ale přece jen je její chování podivné. Její manžel je podnikatel a ona herečka, času spolu teď moc netráví a možná proto se herečka ke svatbě neuchyluje.

Vypadá to, jako kdyby si Kubelková chtěla nechat pootevřená zadní vrátka pro případ, že by se vztah nevyvíjel podle jejích představ. Rozvodové řízení je přece jen komplikovaná záležitost, zatímco jen tak se rozejít je mnohem jednodušší a bez závazků.

Čeká snad Kubelková na někoho, s kým bude v životě o něco víc spokojená? Kdyby se přece jen někdo objevil, její snubní prsten by jí tropil potíže. Na druhou stranu ale Iva nechce zůstat na ocet, a tak se George drží, protože ji má rád. Ona jeho taky, ale nevypadá to, že by si užívala zamilovanosti.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden