Iva Kubelková: Svatbu nechce, má se partner obávat?

Se svým stávajícím partnerem se zná léta, ale stále mu neřekla své ano. Herečka a modelka Iva Kubelková (41) se zřejmě nikdy se svým partnerem Georgem Jiraskem (61) před oltářem neobjeví. Ve spoustě rozhovorů na toto téma odsekla tím stylem, že jako herečka a modelka už si svatební šaty zkusila, a to jí prý stačí.

„Nevěstu jsem hrála hodněkrát, možná proto mě to neláká v soukromém životě, “ vysvětlovala Kubelková. Přitom už má s Georgem dvě dcery, Natálii (13) a Karolínu (10), které maminku do svatby občas z legrace tlačí.Holčičky by šly rády za družičky, bude jim však schopna tenhle malý sen splnit?

Bojí se o kariéru?

Kubelková se netají tím, že když byla modelka na plný úvazek, pozornost mužů jí rozhodně nechyběla. „Občas mi nosili dárky, ale bylo to pro mě nepříjemné,“ vzpomíná Kubelková, která prý každý dárek od obdivovatele brala jako jakýsi závazek z jeho strany, a to jí děsilo.

Závazky jí zřejmě děsí dodnes a má k nim odpor. Jeden z možných důvodů, proč nechce svatbu, je ten, že by to mohlo ohrozit její kariéru. Obdivovatelé by se rázem rozplynuli, protože by byla oficiálně vdaná.

Zdá se, že jí na kariéře modelky stále záleží a pořád se ráda ukazuje. Důkazem může být i to, že si vždy pečlivě hlídala své soukromí. Nicméně po nějakém čase povolila a začala na sociálních sítích sdílet fotky jak své, tak svých dětí a také svého muže, kterého delší dobu skrývala. Ze dne na den tak odhalila téměř vše ze svého soukromého života, což nikdy předtím neudělala. Co ji k tomu vedlo?

Předvádí se

Fotografie začala na sociální sítě přidávat zničehonic, jako by jí přestalo bavit žít v neustálém utajení. Nebo jí snad chyběla pozornost a měla potřebu ukázat, jak si žije? „Nemám pocit, že jsme se začali ukazovat, jen jsme se přestali schovávat,“ vysvětluje svoje chování Kubelková.

Na sítích však nesdílí pouze rodinné fotky nebo fotky s partnerem. Na některých snímcích je velmi odvážná a muži to umějí ocenit. Iva stále spolupracuje s firmou, díky které předvádí v reklamách spodní prádlo, i když už jí bylo čtyřicet. To si zaslouží obdiv, spousta modelek v tomhle věku pověsila modeling na hřebík, ale Iva se nevzdala. Svoje fotky sdílí i na sociálních sítích, kde ji všichni obdivují.

Co na to říká její přítel, nevadí mu to? Kubelková se zřejmě nechce v ničem omezovat a možná proto nechce do chomoutu. Zkrátka dává přednost pocitu volnosti a do tak velkého závazku se jí nechce.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden