Ivan Vodochodský: Chce, aby jeho děti víc vydělávaly

Oba jdou v tatínkových šlépějích

Moderátor IVAN VODOCHDSKÝ (54) provází pořadem A je to naše!, který můžete vidět na Primě každé všední dopoledne. Do toho je také výkonným producentem seriálů Modrý kód a Ohnivý kuře. A právě v druhém zmiňovaném seriálu dostaly hereckou příležitost i jeho děti, dcera TEREZA (27) a syn VOJTĚCH (23).
Oba jdou v tatínkových šlépějích, ačkoli prý on z toho nebyl zprvu vůbec nadšený. „Jsem rád, že si to oba svobodně a dobrovolně vybrali to, co dneska dělají, a v tom jim hrozně fandím,“ tvrdí Ivan, který by je ale nejraději viděl úplně někde jinde. „Jako generální ředitele nebo majitele nějakých bohatých firem. Sám sebe bych viděl někde na Floridě nebo ve Španělsku, abych nemusel nic dělat a oni aby mě živili na dálku.“ To má ale Vodochodský smůlu, jelikož jak dcera, tak syn by si jiné povolání pro sebe nedokázali představit. „Určité předpoklady byly od našeho dětství, když nás k tomu v mých osmi a bratrových čtyřech letech přivedl. Bylo celkem jasné, že se ty cesty spojí,“ říká starší Tereza.

Použil svůj vliv?

Možná právě proto, aby si herec přece jen splnil svůj sen, je protlačil do Ohnivýho kuřete. „Kdyby byli špatní, jsem první, kdo řekne, aby šli pryč,“ ohradil se Ivan. .

reklama
reklama