Moje šťastná hvězda

Ivana Andrlová: Muži ji dostali na dno. Žádnému už nevěří?

Prožila jen jednu jedinou velkou životní lásku. A také jeden rozchod, který Ivaně Andrlové (58) zničil celý zbytek života. O rozvodu s Ivanem Vyskočilem (72) se mluvilo jako o rozvodu desetiletí. Na světě v tu dobu zřejmě nebyli dva jiní lidé, kteří by se tak moc nenáviděli.

Do té doby byla Ivana nejšťastnější a nejusměvavější herečkou, kterou jsme měli. Poté, co ji zradil muž, kterého milovala, se ale navždycky změnila.

Ostatní ženy jí záviděly

Zamilovaní do ní byli i herci Jan Čenský (57) nebo Jan Šťastný (52). Kdykoli hrála hlavní roli po boku nějakého muže, nedokázal jí odolat. Vypadala jako princezna, byla krásná, s nevinným obličejem a širokým úsměvem. Vždyť jí záviděly i ženy! Její herecké kolegyně mohly puknout závistí, když se za ní na večírcích muži otáčeli a předháněli se v tom, kdo s ní promluví, kdo si s ní zatančí nebo komu se podaří pozvat ji na večeři. Ona však byla neoblomná. Ne že by se jí muži nelíbili, dokonce měla prý i pár platonických lásek, ale tu jedinou, životní, poznala až díky Ivanu Vyskočilovi. V manželství vydrželi patnáct let, než se definitivně zhroutilo.

Všichni měli za to, že za to může Vyskočil a jeho údajné milenky, zejména jedna, a to Anife Vyskočilová (44). Přednedávnem ale prý Vyskočil prohlásil, že s podváděním začala jeho bývalá manželka.

Velké tajemství

Nakonec se k tomu údajně přiznala i sama Andrlová, ale o podrobnostech nikdy mluvit nechtěla.
Byl to snad právě Čenský? Nebo snad Šťastný? Dva muži, kteří nenechávali chladnou ani Andrlovou? To se zřejmě nedozvíme, ale jedno je jisté, ať začal z těch dvou podvádět kdokoli, byl to rozvod, který by nechtěl zažít snad nikdo. Herečka se vdávala krátce po dvacítce.

Vše skončilo trestním oznámením

Všechno se začalo hroutit už dva roky po svatbě. Andrlová údajně tvrdila, že za všechno může Vyskočil, že střídá milenky jako ponožky. A naopak její exmanžel tvrdil, že to ona dva dlouhé roky před rozvodem už téměř nechodila domů. Jeden na druhého nadávali v médiích, mezi přáteli i kolegy. Spolu ale nemluvili. Vše vyvrcholilo dnem, kdy tehdejší hereččin milenec podal na Vyskočila trestni oznámení za to, že násilně vtrhl k němu do domu a přistihl je přímo v posteli.

V tu chvíli bylo jasno. Ať už tohle manželství překonalo cokoli, toto byla ta poslední kapka. Jeden z nejdrsnějších českých showbyznysových rozchodů trval dlouhé měsíce. Herečku srazil na kolena, zatímco Vyskočil se z něj oklepal poměrně rychle.Překonat smutek mu pomohla právě bulharská tanečnice Anife. A to herečce také příliš nepřidalo. Myslela si, že se proti ní spikl celý svět.

Dali od ní ruce pryč

V roce 2013 se téměř po dvaceti letech vrátila zpátky k natáčení.Proč si ale nechávala tak dlouhou kariérní pauzu? Údajně kvůli vážné nemoci. Celé ty roky totiž trpěla obrovskými depresemi. Její přátelé říkají, že kolikrát kvůli nim i několik dní za sebou nevytáhla paty z domu. Nedokázala mluvit ani se smát. S nikým nekomunikovala, ani s vlastní rodinou. I její dcera Michaela (28), kterou porodila Ivanu Vyskočilovi, si s ní nevěděla rady. Když se jí vždycky na pár měsíců deprese přece jen podařilo ovládnout, stála alespoň na divadelních prknech, aby přišla na jiné myšlenky. Možná by brala i nějakou tu seriálovou či filmovou roli, ale režiséři tou dobou od ní dávali raději ruce pryč. Netušili, zdali se na ni mohou spolehnout. Nový muž ji sprostě využívá? Ani dnes se však herečka příliš k hraní nemá.

Proč? Že by jí už nezáleželo na kariéře? Někteří její přátelé tvrdí, že se konečně znovu zamilovala. Že by se na ni konečně po dlouhých dvou desetiletích usmálo štěstí? Její okolí z toho však údajně příliš nadšené není.

Sama Andrlová se sice nechce ke svému novému vztahu vyjadřovat, ale jeden z jejích známých se prý nechal slyšet, že jde o nějakého mladíčka, kterého živí i šatí. Že by Andrlová klesla tak hluboko a zamilovala se do muže, který ji jenom sprostě využívá? Navíc je jen otázka času, kdy jí dojdou peníze.

Vždyť nemá žádný stálý příjem, pouze z divadelních rolí, ale z těch neuživí ani sama sebe, natož druhou osobu. A kdo je vůbec její nová láska? Jak je známo, ráda se ukazuje ve společnosti svého mladičkého kadeřníka.

Od roku 2015 se s nikým jiným na veřejnosti neukázala. Poslední dobou ale jako by se po něm slehla zem. Ostatně jako po Andrlové. Zřejmě chce svůj milostný život tentokrát udržet v tajnosti.

Vrátily se jí deprese

Ovšem jeden z blízkých kamarádů jejího bývalého manžela údajně na herečku práskl, že má zase deprese.

Před více než dvaceti lety jí je prý také vyvolal muž, přesněji řečeno rozvod, tentokrát se prý zdá, že se s oním mladičkým milencem už rozešla a zase jí to pořádně vzalo. Prokoukla ho snad? Zjistila, že mu jde jen o její peníze a slávu? Nebo to je všechno úplně jinak? Ivaně Andrlové ještě není ani šedesát let. Mohla by dalších pár desítek roků hrát klidně v hlavních rolích a spoustu dalších let prožívat novou velkou lásku. Ona si však vybrala život v ústranní. Riskuje však, že brzy upadne do zapomnění.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden