Můj kousek štěstí

Ivana Chýlková a Jan Kraus: Rozchod kvůli mladé milence?

Na obzoru je pořádný skandál! Dosud moderátor Jan Kraus (65) jakékoli nesrovnalosti ve vztahu s herečkou Ivanou Chýlkovou (55) popíral. Teď mu ale nejspíš dojdou slova... Ve své talkshow Show Jana Krause se moderátor Jan Kraus často baví nad tím, kdo kde mu zase "přišil" milenku.

Směje se tomu s takovou upřímností, že rozptýlí všechny pochyby o jeho věrnosti a vychází z toho jako ztělesněním čistoty. Vzbuzuje dojem, že jeho partnerka Ivana Chýlková má na něho absolutní spoleh. Opět se ale ukazuje, že na každém šprochu je pravdy trochu.

Znovu se začíná přetřásat jeho vztah ve spojitosti s nevěrovu. A co víc – ve vztahu to prý začalo tak skřípat, že se dokonce měli od sebe odstěhovat. Už před časem jsme psali o tom, že Kraus si rád vyrazí do společnosti sám bez Ivany.

Dokonce se měl na jednom večírku dobře bavit s neznámou blond dámou. Nyní mě být ale viděn s další ženou, tentokrát o mnoho let mladší tmavovláskou. Podleo čitého svědka spolu seděli v jedné luxusní restauraci.

A protože se prý dostávali do nálady popíjením vína, pravděpodobně nešlo o pracovní schůzku, jak by mohl někdo namítnout. Vyměnil snad svou Ivanu za mladší milenku? Pokud si ale známý moderátor vyrazil s nějakou kráskou takto veřejně, je jasné, že se vztahem s Chýlkovou je konec.

Kdyby měl Kraus totiž jen tajný poměr, určitě by se s dotyčnou takto nevystavoval na veřejnosti. Jedinou možností tedy je, že se s Chýlkovou rozešel. A právě o tom se také mluví. Údajně už má každý bydlet zvlášť ve svém – snad dokud se zase neusmíří.

Mohl se opravdu jeden z nejsladěnějších párů, byť třeba jenom na čas, rozejít? Jsou indicie, které by tomu mohly skutečně nasvědčovat. Například před nedávnem Chýlková dorazila na svoji premiéru sama a završila to pořádnou pitkou.

Jakoby zaháněla nějaký splýn... Dokonce prý dvojice zrušila i dovolenou plánovanou na začátek roku, na které si měli užívat romantiky ve dvou. Faktem je i to, že Kraus už má zasebou jeden rozvod. Za Chýlkou jednoho dne vyměnil svoji manželku Janou Krausovou (65).

Když se to stalo jednou, molo by se něco podobného bezpochyby stát znovu. A Krausovi moc nenahrává ani mínění lidí. Mnozí o něm mluví o proutníkovi,. Prý ženy vždy utáhne na svou výřečnost. Kdo ví, třeba jde jen o fámy, až mnoho věcí však nasvědčuje tomu, že mezi partnery něco není v prořádku.

Uvidíme, zda řeči o rozchodu bude Kraus v televizi glosovat tentokrát... .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden