Ivana Chýlková: Chce, aby manžel žárlil?

Vždy si stěžovala na nedostatek pozornosti od svého manžela. Ivana Chýlková (54) žije stále vjeho stínu a někdy jí to pořádně bolí. Hlavně pak to, že se s ní Jan Kraus (65) nechce ukazovat na veřejnosti a libuje si v tom, že alespoň na oko působí svobodně.

„Stojí mě to strašné energie. Jenže se mi nechce ho pořád přemlouvat a hučet do něj,“ smutně popisuje své pocity. Kraus jí v tomto ohledu moc naslouchat nedokáže, naopak si z toho ještě dělá legraci. „Těch, co mě balí, jsou stáda,“ sebevědomě poznamenal, že stále existuje spousta krásných dívek, které by stály o jeho přízeň.

Vypadá to ale, že ani Ivana není mužům lhostejná. Na jedné z nedávných společenských akcí, kde údajně Kraus opět chyběl, šla dokonce z náruče do náruče! O její přízeň se přetahovali Tomáš Hanák (61) a David Vávra (61), kteří ji od sebe nechtěli pustit skoro celý večer.

A nevypadalo to, že by se něčemu takovému Chýlková bránila.Pozornost si užívala a nejspíše i tajně doufala, že se vše donese jejímu manželovi, který třeba konečně projeví trochu žárlivosti. Jestli si ale po velkém večeru své manželky Kraus uvědomí, že by si ženy měl víc hledět, je otázkou.

Na druhou stranu v době, kdy musí přihlížet, kterak jeho syna Davida (38) údajně zradila jeho, teď už bývalá, přítelkyně Barbora Strýcová (32), je možné, že všechny muže kolem Ivany začne vnímat jako konkurenci a ona dosáhne svého.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama