Ivana Gottová, Karel Gott: Poprvé v roubence

Ačkoli ještě před pár měsíci KAREL GOTT (78) tvrdil, že se chystá své nové venkovské sídlo prodat, teď to vypadá úplně jinak! Se svou manželkou IVANKOU (42) si tam v poklidu užívá jaro.

Taktický manévr

„Nemám s manželkou a dětmi zájem na tom, aby každý náš krok na pozemku v Doubici byl pod drobnohledem,“ stěžoval si minulý rok zpěvak na čilý ruch, který okolo jeho ještě tehdy rozestavěného domu panoval. „Proto jsme se rozhodli, i s ohledem na místní obyvatele a jejich klidné žití v obci, že pozemek s nedokončenou stavbou prodáme,“ tvrdil. Nikomu však neušlo, že roubenka nebyla nikdy nabídnuta k prodeji ani nebyla uvedena cena, za kolik by ji chtěli Gottovi prodat. A tak bylo očividné, že jde jen o taktiku, aby se zbavil svých fanoušků, kteří do Doubice jezdili jen proto, aby se podívali, kde Gott bude ve volném čase odpočívat.

Budou trávit jaro a léto v Doubici?

Jen před pár dny ale místní obyvatelé viděli Ivanku s manželem procházet se po lese. Živě o něčem diskutovali a smáli se. Někteří jejich sousedé údajně tvrdí, že je tu takto vidí úplně poprvé. Že by se Gott chystal trávit jaro a léto právě tady, kde má klid od velkoměstského života? Musí jen doufat, že nájezdy jeho obdivovatelů nebudou pokračovat i letos a že u nich každý návštěvník Doubice nebude zvonit a dožadovat se společných fotek a autogramu.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden