Ivana Jirešová: Nesnesitelně dlouhé čekání na rozvod

Představitelka barmanky Lucie ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, herečka Ivana Jirešová (38), má v životě čím dál větší chaos. Jako by nestačilo, že se ještě nevzpamatovala z toho, že soud nařídil pro její dceru Sofii (10) střídavou péči s biologickým otcem, novinářem Ondřejem Höppnerem (50).

Ivana byla od začátku proti střídavé péči, tvrdila, že nesnese, aby u poloviny života své dcery nebyla jako matka přítomna. Protesty jí však nepomohly, a tak trpěla vleklými depresemi. K duševní vyrovnanosti Ivany Jirešové rovněž nepřispívá rozvod s hudebníkem Viktorem Dykem (47), který se nesnesitelně vleče.

Manželství s Dykem pro ni bylo takovým zklamáním, že by na něj velmi ráda začala konečně zapomínat. Ale jak, když rozvodové papíry ještě stále nejsou podepsané? Optimismus jí dodává nový partner, se kterým chodí pouhých několik měsíců.

Jmenuje se Štěpán. Další svatbě by se Jirešová nebránila, ale přiznává, že by měla obavy z druhého mateřství, kvůli tvrdým bitkám o malou Sofii. Když se Jirešová ukázala na módní přehlídce jen v prádle, diváci zaznamenali, že drasticky zhubla.

Není divu. .

reklama
reklama