Ivana Jirešová: Proč se jí hroutí vztahy?

Jeden rozchod za druhým. Proč má herečka Ivana Jirešová (39) aneb barmanka Lucie z Ordinace v růžové zahradě prakticky neustále zlomené srdce? Před koncem roku se kupříkladu rozešla s přítelem Štěpánem.

Vysvětlila to tím, že to bylo vysilující. V jeden moment prý dospěla do bodu, kdy stála před rozhodnutím, jak rozdělit volný čas, zda ho věnovat dceři Sofince (12), nebo Štěpánovi. A protože je zodpovědná matka, je jasné, jak si na tuto nekompromisní otázku odpověděla.

Na rozhodnutí se zřejmě podepsal i fakt, že holčička, kterou má herečka ve střídavé péči, nového partnera nepřijala zrovna s otevřenou náručí. Dívce se nový "taťka" nezamlouval. Vztah tedy zcela jistě neztroskotal jen kvůli nedostatku času.

Ale jak se zdá, dlouho Ivana sama nezůstala. Na nedávnou premiéru Plesu upírů dorazila v doprovodu sympatického muže. Tvrdí sice, že je to jen kamarád, ale takové řečičky se dost často nezakládají na pravdě.

Kromě toho prohlašuje, že si užívá samotu a nezávislost a nikoho nehledá. Možná si neuvědomuje, že hrozí nebezpečí, že také nikoho nenajde. A když si náhodou někoho přivede, tvrdě se proti němu postaví Sofinka.

Cožpak je snad hlavou rodiny? Herečka by si měla zjednat doma pořádek. .

reklama
reklama

Komentáře