Můj čas na kafíčko

Ivana Macháčková nejdřív Karla Gotta nechtěla a dala mu falešné telefonní číslo!

Můj čas na kafíčko

To, že chodí s Gottem, řekla Ivana mamince raději do telefonu!

Životem Zlatého slavíka Karla Gotta (†80) prošlo mnoho žen. Jediná mu ale nakonec stála za to, aby s ní vstoupil do manželství. Ivana Macháčková (44) dokázala až do konce jeho dnů, že se slavný zpěvák rozhodl správně!

Všechny ženy, které prošly náručí Karla Gotta, by asi nespočítal ani on sám. Ty nejdůležitější a nejdelší vztahy jsou ale zmapovány. Až zhruba do padesáti let nechtěl zpěvák o ženění ani slyšet. Později tuto možnost úplně nevylučoval, nesmělo se na něho ale spěchat.

Trochu na to doplatila Martina Zbořilová (54), pozdější žena režiséra Miloše Formana (†86). Totálně si to pokazila Ilona Hermová (60), která se novinářům svěřila, že její „biologické hodiny ještě nedotikaly“.

Teprve když se začal Karel Gott veřejně ukazovat s Ivanou Macháčkovou, začalo být postupně jasné, že s touto mladou ženou by se mohlo jednat o vztah, který už bude napořád!

Nesla si s sebou bolestné vzpomínky

V dětství prožila Ivana Macháčková dvě bolestné

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden