Můj čas na kafíčko

Ivano, máš se ještě na co těšit!

Můj čas na kafíčko

Prý chce klid a normální život. Dominika Gottová se ale m ožná chystá udeřit, když to bude Ivana nejméně čekat.

Zdálo se, že Dominika Gottová (49) chce udělat po smrti Karla Gotta (†80) jeho ženě Ivaně Gottové (46) peklo. Teď ale touží po klidu a soukromí. Co tak najednou?

Zpočátku to vypadalo, že chce nejstarší dcera Karla Gotta (†80) Dominika Gottová (49) udělat Ivaně Gottové (46) ze života peklo na zemi.

Co chvíli Ivaně něco vytýkala, ba útočila

Chtěla vyzradit několik tajemství z otcova života, a navíc znovu zabojovat o peníze, které po něm zůstaly. Teď ale zařadila zpátečku a to mnohé překvapilo. Proč se tak rozhodla? Po smrti legendárního zpěváka byla Dominika Gottová rozhodně tou hlavní ženou, která konfrontovala jeho manželku Ivanu Gottovou.

Dodnes tvrdí, že Ivana jejímu otci způsobovala starosti, a to zejména proto, že ho soustavně odřezávala od jeho přátel a také mu hrozila rozvodem, pokud se nepřestane setkávat s celoživotní přítelkyní Alicí Kovácsovou (56).

Chystala velké odhalení

Právě s ní měl, podle informací Dominiky, Karel Gott dokonce dítě, a to konkrétně syna Huga Kovácse (13). S ním navíc měla

Zbývá vám 78% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden