Ivanu národ miluje, Olgu nenávidí!

Pomalu se před očima veřejnosti rozjíždí tichá válka slavných vdov.

Přestože Olgu Menzelovou (42) a Ivanu Gottovou (44) spojuje stejná bolestná zkušenost, nemohly by být rozdílnější. A velmi se liší i to, jak je vnímá veřejnost. Zatímco s Ivanou soucítí, Olgu pranýřuje!

Osud sebral milované muže jak Ivaně Gottové (44), tak i Olze Menzelové (42). Způsob, jakým se vyrovnat s tragickou událostí, má ale každá rozdílný. A právě to je v očích fanoušků staví do rolí rivalek. Spojuje je snad jen hradba mlčenlivosti, kterou si okolo sebe vybudovaly.

Nese odkaz svého muže

Ivana je vdovou už více než rok a za celou dobu se snaží na svou osobu poutat co nejméně pozornosti. Veškeré veřejné aktivity, které má, jsou vždy spojené jen s opečováváním odkazu jejího manžela, zpěváka Karla Gotta (†80).

Za celou dobu se vyhýbala jakékoli kontroverzi, která by mohla odpoutat pozornost od Karlovy práce, a zásadně se tak třeba nevyjadřuje k osobním věcem.

Je u ní taky naprosto nemyslitelné, aby se nechala nachytat ve společnosti jakéhokoli muže. A i když by jí fanoušci přáli, aby znovu v životě potkala

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře