Ivanu národ miluje, Olgu nenávidí!

Pomalu se před očima veřejnosti rozjíždí tichá válka slavných vdov.

Přestože Olgu Menzelovou (42) a Ivanu Gottovou (44) spojuje stejná bolestná zkušenost, nemohly by být rozdílnější. A velmi se liší i to, jak je vnímá veřejnost. Zatímco s Ivanou soucítí, Olgu pranýřuje!

Osud sebral milované muže jak Ivaně Gottové (44), tak i Olze Menzelové (42). Způsob, jakým se vyrovnat s tragickou událostí, má ale každá rozdílný. A právě to je v očích fanoušků staví do rolí rivalek. Spojuje je snad jen hradba mlčenlivosti, kterou si okolo sebe vybudovaly.

Nese odkaz svého muže

Ivana je vdovou už více než rok a za celou dobu se snaží na svou osobu poutat co nejméně pozornosti. Veškeré veřejné aktivity, které má, jsou vždy spojené jen s opečováváním odkazu jejího manžela, zpěváka Karla Gotta (†80).

Za celou dobu se vyhýbala jakékoli kontroverzi, která by mohla odpoutat pozornost od Karlovy práce, a zásadně se tak třeba nevyjadřuje k osobním věcem.

Je u ní taky naprosto nemyslitelné, aby se nechala nachytat ve společnosti jakéhokoli muže. A i když by jí fanoušci přáli, aby znovu v životě potkala

Zbývá vám 69% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden