Iveta Vítová: Nezvládá prvňáčka, občas se napije

Koronavirus krade rovnováhu a dobrou náladu nám všem, celebrity nejsou výjimkou, což ostatně bez mučení přiznala moderátorka Iveta Vítová.


Ani tato blond kráska to v letošním roce nemá právě jednoduché, v září dcerka Anetka (7) poprvé překročila školní práh. Být v době koronavirové zrovna prvňáčkem je prostě smůla. Holčička se podle maminky těšila do školy řadu měsíců, v první školní den vyskočila z postele jako rybička.

Školní docházkou byla upřímně nadšená, těšila se dokonce i na domácí úkoly, pochvalovala si, že je paní učitelka hezká. Radosti byl bohužel velmi brzy konec, školy se zavřely, prvňáčci byli velmi dlouho odkázáni na distanční výuku, což je zrovna v jejich případě skoro nemožné. „Já nevím jak vy, ostatní maminky, ale já už to nedávám.

A to mám jen jedno dítě,“ posteskla si v té době nešťastná Iveta Vítová. Učila holčičku písmenka, což je zapeklitý úkol i pro vystudovanou paní učitelku. Plakaly vyčerpáním obě, Anetka i maminka. Kráska vyzvala podobně trpící rodiče, ať si dají skleničku vína… nebo raději lahev. Tady ale pozor! Alkohol problémy neřeší, nýbrž naopak vytváří.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden