Iveta Vítová: Nezvládá prvňáčka, občas se napije

Koronavirus krade rovnováhu a dobrou náladu nám všem, celebrity nejsou výjimkou, což ostatně bez mučení přiznala moderátorka Iveta Vítová.


Ani tato blond kráska to v letošním roce nemá právě jednoduché, v září dcerka Anetka (7) poprvé překročila školní práh. Být v době koronavirové zrovna prvňáčkem je prostě smůla. Holčička se podle maminky těšila do školy řadu měsíců, v první školní den vyskočila z postele jako rybička.

Školní docházkou byla upřímně nadšená, těšila se dokonce i na domácí úkoly, pochvalovala si, že je paní učitelka hezká. Radosti byl bohužel velmi brzy konec, školy se zavřely, prvňáčci byli velmi dlouho odkázáni na distanční výuku, což je zrovna v jejich případě skoro nemožné. „Já nevím jak vy, ostatní maminky, ale já už to nedávám.

A to mám jen jedno dítě,“ posteskla si v té době nešťastná Iveta Vítová. Učila holčičku písmenka, což je zapeklitý úkol i pro vystudovanou paní učitelku. Plakaly vyčerpáním obě, Anetka i maminka. Kráska vyzvala podobně trpící rodiče, ať si dají skleničku vína… nebo raději lahev. Tady ale pozor! Alkohol problémy neřeší, nýbrž naopak vytváří.

reklama
reklama

Komentáře