Moje sladké tajemství

Já se z každé cesty ráda vracím domů ke své rodině

Moje sladké tajemství

Herečkou je prý jen od sedmi do deseti hodin večer a ve zbytku času je úplně obyčejná ženská z masa a kostí.

V jednu chvíli se prý tak trápila, že pověsila herectví na hřebík a přemýšlela, co dál. Pak se ale Jana Paulová (68) vydala do Indie, začala meditovat, a nyní se znovu usmívá na celý širý svět.

Má úžasný komediální talent a už mnoho a mnoho let září nejen na jevišti, ale i před filmovou a televizní kamerou. Navíc vypadá pořád báječně a je už spoustu let šťastně vdaná. Možná si říkáte, že se Jana Paulová (68) zkrátka uměla dobře narodit, a tak si jen proplouvá životem jako na růžovém obláčku.

Vždyť i své role zvládala vždy s jakousi lehkostí, a tak jsme ji mohli obdivovat například jako zdravotní sestru Veroniku v seriálu Nemocnice na kraji města, jako sekretářku ředitele Zuzanu ve slavné komedii Poslední leč Alfonse Karáska a jako jednu z

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden