Já, stará raketa

Poněkud nelichotivě se tituluje Hana Gregorová (69). „Já, stará raketa,“ – říká o sobě s úsměvem. Poslední roky pro ni byly trpké.

Prožila je ve znamení skandálu s mnohem mladším milencem, narkomanem a pisatelem oplzlých veršů, či nepříjemností s prodejem Divadla Radka Brzobohatého a založením jiného s nápadně podobným názvem Divadélko Radka Brzobohatého.

S tak mladým milencem přece nemůže být babičkou.

Není divu, že skončila u soudu pro nekalou soutěž. Nyní se vdova po Radoslavu Brzobohatém (†79) raději „uklidila“ do Maďarska, kde má dům a přátele. Kontroverzního amanta Ondřeje Koptíka (37) kupodivu neopustila, svérázný muž s ní pobývá v Maďarsku a doprovází ji i do společnosti.

Hana je matkou hudebníka Ondřeje Brzobohatého (38) a dcery Roly (42), tu má z prvního manželství s Jordáncem. Vnoučat se prozatím nedočkala, což ji na rozdíl od mnohých jiných žen podobného věku netrápí ani v nejmenším.

„Po vnoučatech netoužím,“ nechává se slyšet. „Ani jsem své děti nikdy do zakládání rodiny netlačila. Budou mít, nebudou, je to jejich věc,“ krčí rameny.

reklama
reklama