Jablko nepadlo daleko od stromu

Že je Sabina Remundová (48) skvělá herečka, to dokázala už mnohokrát. Teď ale podle některých doslova šlape na paty své slavné mamince Ivě Janžurové (79).

Jako zlom v kariéře herečky Sabiny Remundové (48) vnímají mnozí její účinkování v seriálu Kukačky. Tam totiž dostala snad poprvé opravdu velkou příležitost ukázat, jaký talent se v ní skrývá. A rozhodně diváky nezklamala, ti jsou z jejího výkonu doslova nadšeni.

To samé platí pro její maminku, národem milovanou herečku Ivu Janžurovou (79), která je na svoji starší dceru právem pyšná. Po téhle roli má, zdá se, že má Remundová našlápnuto, aby její kariéra nabrala pořádné obrátky. „Hodně lidí nám říká, že jsme si podobné, tak snad to dcera bere jako pochvalu,“ říká se smíchem Janžurová k tomu, že je dost fanoušků neustále srovnává.

A je pravda, že kromě toho, že jsou obě velmi talentované, jsou si opravdu fyzicky podobné, a dokonce v některých okamžicích je těžké rozpoznat, zda zrovna mluví Sabina, či Iva. Snad za to může i fakt, že mají narozeniny pouhý jeden den po sobě.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden