Jak bude bez Ordinace dál splácet hypotéku?

Sedm dlouhých let měl Jan Čenský (59) jistotu stabilního příjmu z Ordinace, jenže s tím je konec. Herec prý vůbec netuší, co bude dělat. Na jaře se totiž zřejmě ocitne bez příjmů.

„Kromě moderování v rádiu mi nic nezbylo a to mi hypotéku nezaplatí,“ přiznal zničený představitel MUDr. Suchého. Poslední natáčecí den Ordinace by měl připadnout na konec února, takže s honoráři může Čenský počítat v březnu, což ho mučí. Kdyby snad nebyl koronavirus, byl by konec v seriálu po finanční stránce méně bolestivý, jenže teď bude herec hledat jiné místo obtížně a není jasné, kdy se obor znovu nastartuje. Fakt, že zůstane bez práce, se navíc Čenský šokovaně dozvěděl nejdřív z tisku, mail z televize četl až později.

„Komplikace to je a na jaře to bude ještě horší. Přemýšlím, co dál. Většina z mých disciplín se v této koronavirové hysterii přerušila. Moderování, divadlo, semináře a televize, to teď není. Zbývá mi už jen rádio. To mě drží nad vodou, ale hypotéku nezaplatí, tak uvažuju, co bych mohl dělat dál,“ přiznává někdejší pohádkový princ a častý průvodce volbami královen krásy.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden