Můj kousek štěstí

Jak bude zvládat život bez dětí?

O tom, že je Sabina Laurinová skvělou matkou, nikdo nejspíš nepochybuje. Po celá léta dokazovala, že se snaží dát dětem jen to nejlepší. Jak přiznala, i výběr dovolených se řídil pravidlem – na prvním místě spokojenost holčiček.

Ještě do nedávna nedaly obě dívenky bez maminky ani ránu, to se ale změnilo. Starší dcera Valentýna (18), kterou má herečka s rockerem Pepou Vojtkem (55) oslavila osmnáct a pomalu se chystá opustit rodné hnízdo. Dokonce svou maminku už lehce přerostla. A tak se Sabina musí smířit například s tím, že s ní nebude jezdit na společné dovolené.

Ve šlépějích tatínka

A jak se zdá, čím dál více se Valentýna také dává cestou svého otce, se kterým se herečka před mnoha lety rozešla. Nezamrzí ji to občas? Nestane se jednou, že se jí dcerka odcizí až příliš? Vždyť původně studovala klasický balet na konzervatoři. Náhle ale zatoužila, stejně jako tatínek Pepa Vojtek, projevovat se hlasem, a tak přesedlala na studium muzikálu na konzervatoři Jaroslava Ježka a chce být zpěvačkou. Nijak neskrývá své ambice. Umělecký talent ale nejspíš neminul ani její mladší sestru Maju (12), jejíž otec je stomatolog.  Maja doma brnká na ukulele a do zubní ordinace její životní cesta nejspíš nepovede.

V kramflecích si je jistá

Všechno nepříjemné mívá ale i nějaké to plus.

Sabina Laurinová přiznala, že když se nejstarší dcera více osamostatní, bude si i sama nakupovat oblečení.

S Valentýnou měly totiž jeden problém. „Když jdu nakupovat a mám opravdu málo času, tak si něco koupím a koupím to rovnou dvakrát, protože jsme stejně velké a máme stejný vkus. Akorát je pak problém, že spolu nemůžeme nikam jít. Takže mi dcera nedávno říkala, že si budeme muset udělat rozpis, kdy a kam která v čem půjdeme. Mám však teď jednu výhodu. Obě dcery už mají větší nohu než já. Takže mám záruku toho, že mi nebudou rozšlapovat boty.“

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden