Můj kousek štěstí

Jak dlouho bude s Kolečkem šťastná?

Myslí si, že svatbou získala jeho věrnost? Musí tušit, že tenhle boj má předem prohraný...

Nedávno se vdala, ale že by jí roli novomanželky někdo záviděl, o tom se mluvit zřejmě nedá. Spíše se spekuluje o tom, jak dlouho bude s čilým scenáristou Petrem Kolečkem (39) šťastná.

Mnozí fanoušci už uzavírají sázky. Jedni hádají, že jim to vydrží do švestek, jiní jsou skeptičtější a míní, že Kolečko už plánuje návrat za milenkou Denisou Nesvačilovou (31). Náhlou svatbu s Anetou Vignerovou (35) určitě nepovažují za definitivní nápravu záletníka.

Proslýchá se, že scenárista potřebuje neustálou zábavu, vzrušení, změnu. Aneta musí tušit, že není schopen po zbytek života „sekat latinu“, ač se o to v současné době až křečovitě snaží. Dělá, co může, aby se prezentoval jako vzorný manžel a táta malého Jiříčka (3).

Doprovází manželku na módní přehlídky, které ho očividně nebaví. Vyfotografoval se s ní při polibku, na snímku však vypadá jako hadrový panák, kterému je všechno srdečně fuk. „Mně se nejvíc líbí její hluboká duše,“ říká o Anetě.

Spíše by měl ale ocenit její železnou trpělivost. Nesvačilová nyní nafotila dost lechtivé snímky, nejspíš, aby viděl, oč přišel. Udržet ho doma pro Anetu teď nebude snadné.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden