Moje šťastná hvězda

Jak dlouho jí Kolečko vydrží být věrný?

Moje šťastná hvězda

Na první pohled vypadá Aneta Vignerová šťastně, ve skutečnosti ale trpí a obává se nejhoršího. Denisa Nesvačilová je prý totiž stále ve hře.

Vypadalo to, že ANETA VIGNEROVÁ (35) boj o PETRA KOLEČKA (39) vyhrála. Ovšem teď se zdá, že je brunetka na pokraji zhroucení. Údajně má totiž velké obavy, že ji Kolečko opět podvede. Prý ho dokonce hlídá na každém kroku!

Milostný trojúhelník, který tvořili Aneta Vignerová (35), Petr Kolečko (39) Denisa Nesvačilová (31), dlouhé měsíce bavil celý národ. Scenárista si nakonec z těch dvou vybral Vignerovou, kterou si vzal za manželku.

Mohlo by se tedy zdát, že modelka po několika měsících vyhrála boj o Kolečkovu lásku a herečce zbyly jen oči pro pláč. Ovšem nyní to spíše vypadá, že

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden