Moje šťastná hvězda

Jak dlouho jí Kolečko vydrží být věrný?

Moje šťastná hvězda

Jeho chování ji neodradilo. Právě naopak. Vypadá to, že svůj vztah posunuli o stupeň výš. Lze ale napravit chronického záletníka?

Mohlo by se zdát, že se situace kolem DENISY NESVAČILOVÉ (31) a PETRA KOLEČKA (38) uklidnila. Mnozí se ale přesto bojí, že jí scenárista brzy zlomí srdce!

Jen málokterý z párů českého showbyznysu měl tak turbulentní začátek vztahu jako Denisa Nesvačilová (31)Petr Kolečko (38). Přesto se zdá, že oba veškerý mediální tlak ustáli a chystají se na nový start.

Nicméně přátelé prý mají o hvězdu seriálu Dobré zprávy velký strach. Kolečko jí sice možná na chvilku zavřel ústa řečmi  o jejich sluncem zalité společné budoucnosti, nicméně věřit se mu zřejmě nedá.

Skončí nakonec přece jen se zlomeným srdce stejně jako modelka Aneta Vignerová (35), které Kolečka sprostě odloudila? Ne nadarmo se totiž říká, že

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden