Jak dlouho jí to vydrží s truhlářem? Pomsta bývalému?

Plány do budoucna má divoká rebelka vždycky velké a pokaždé souvisejí s novým milencem, kterého se vždy záhy zbaví. Jak to bude teď?

Začátkem roku exmodelka a herečka Agáta Prachařová (35), dnes už zase Hanychová, představila svoji novou lásku, podnikatele a truhláře Adama Raitera (32). Podobá se sice exmanželovi Jakubu Prachařovi (37), ale Agáta doufá, že jde o tvárnější materiál.

Skoro to vypadá, že zklamané české hvězdičky – i ty za zenitem – opovrhly Pražáky a orientují se výhradně na perspektivní hochy z provincií, kteří si ještě dovedou vážit pozlátka šoubyznysu. V podání Agáty Hanychové (35) už jde sice delší dobu víc o šou než o byznys, přesto se k ní chtivě připojil nový svalnatý borec, umělecký truhlář Adam Raiter (32) z Hradce Králové.

Jako u mnohých před ním jeho snímky ihned zamořily Agátin instagramový profi l, aby bylo vidět, že tentokrát trefila exmodelka do černého. Ihned je vidět, že nejde o nějakého nanicovatého intelektuála, Adam je vidět na skateboardu, na chodbě činžáku (v hlavní roli tetování), na vodním prkně, ať už jde o paddleboard, či wakeboard, se snowboardem a, samozřejmě, stokrát jinak s Agátou.

Obzvláštní kouzlo mu dodává čepička s kšiltem dozadu. Pózuje i u jakéhosi trámu, aby bylo vidět, že se neštítí práce, ostatně je majitelem firmy

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů
reklama
reklama