Jak dlouho jim to asi vydrží?

O Vánocích Dáda s Felixem tokali jako kdysi, uběhlo ale jen pár dní a vše se vrátilo do starých kolejí.

Milostný trojúhelník mezi DAGMAR PATRASOVOU (65), FELIXEM SLOVÁČKEM (78) a LUCIÍ GELEMOVOU (39) je minulostí. To ale neznamená, že by teď manžele čekala spokojená budoucnost...

Neuvěřitelných sedm let se táhl poměr, který udržoval saxofonista Felix Slováček (78) s mladou výtvarnicí Lucií Gelemovou (39). A přestože jeho právoplatná manželka, dětmi milovaná zpěvačka Dagmar Patrasová (65), během té doby několikrát mluvila o rozvodu, a dokonce si také našla nového partnera, nakonec vzala nevěrného manžela zpět.

Kdybychom byli v pohádce, příběh by tady skončil s tím, že žili šťastně až do smrti. Jenže tenhle příběh idylický konec nejspíš mít nebude. Aspoň zatím tomu vůbec nic nenasvědčuje.

Uražená ješitnost

Skoro jako by Slováček neuměl žít v klidu a potřeboval okolo sebe neustále nějaké skandály, přestože sám veřejně říká, že touží

Zbývá vám 72% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden