Můj čas na kafíčko

Jak dlouho Němcovi nová láska vydrží?

Pohledný herec Marek Němec (41), známý ze seriálů 1. MISE či ZOO, momentálně tvoří pár s atraktivní tmavovláskou Petrou Hebkou.

Ta je mediálně neznámá, nicméně to se postupně může změnit. Němec ji totiž rád ukazuje ve společnosti. Evidentně to s ní myslí vážně, o čemž svědčí i to, že pomalu plánují společné bydlení. A to je samozřejmě v každém vztahu velký krok kupředu. Vydrží jim to, anebo se vztah po čase rozpadne?

Petra Hebká

Zažehnání krize se nepodařilo

Ještě minulý rok hlásal Marek Němec do médií, jak moc se snaží zachránit manželství s dramaturgyní Johanou, s níž ho budou navždy spojovat dvě děti – dcera Rozárka (6) a syn Matěj (11). Tu si vzal tajně v roce 2018, ovšem od začátku se šuškalo, že jim manželství moc dlouho nevydrží.

Vadily jí jeho sexy kolegyně?

Podle různých spekulací byl problém hlavně v žárlivosti Johany. Problém jí možná dělaly intimní scény, které Němec natáčel během seriálu Sestřičky Modrý kód s krásnou kolegyní Sabinou Laurinovou (50).

Tehdy se dokonce spekulovalo, že k sobě mají blízko i v osobním životě, a to zejména proto, že je Laurinová dlouhodobě bez partnera.

Doufali, že mu to s Laurinovou vyjde

A mnozí si tak možná v koutku duše přáli, aby jim to vyšlo, když jim to tak slušelo na televizních obrazovkách. Teď už je ale jasné, že to nevyšlo, jelikož má Němec oči pouze pro svou partnerku Petru.

Uvidíme ale, jak dlouho to vydrží, jelikož se zdá, že je herec trochu nestálý. Manželství s Johanou fungovalo evidentně jen krátkou dobu, ačkoli hlásal, jak pracují na tom, aby byli šťastní a spokojení. Patrně raději než opravu nefunkčního vztahu tedy zvolil výměnu za jinou partnerku.

Nastanou další boje s žárlivostí?

Hebká je sice krásná a vedle sebe ti dva působí zamilovaně, ale to neznamená, že se jim štěstí nemůže brzy rozpadnout. Němec je totiž hodně vytížený herec, často je spojován s krásnými kolegyněmi, a pokud bude Petra Hebká žárlit, jako údajně jeho manželka Johana, pak bude zase problém na světě.

Z toho by ale určitě Němec radost neměl, neboť minimálně na nedávné premiéře filmu Spolu v pražské Lucerně na ni koukal jako na svatý obrázek. Navíc má na něj nová láska opravdu pozitivní vliv, změnil styl oblékání a jeho tělo je nyní obalené svaly, jako kdyby byl nějaký kulturista. Jednoduše se snaží, aby byl pro partnerku atraktivní a co nejdéle mu vydržela.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden