Jak dlouho to vydrží?

Herec JIŘÍ KRAMPOL (81) se několik měsíců musel starat o svoji ženu HANU KRAMPOLOVOU (58). Neměl čas ani na svou práci nebo záliby.

Snad o žádném manželském páru se toho nenapsalo v médiích tolik jako o nich. Prošli si nelehkým obdobím, ale ani dnes to nemají jednoduché. Řeč je o herci Jiřím Krampolovi (81) a jeho manželce Haně Krampolové (58).

Dosud dokázali všechno špatné společně překonat. Zvládnou, ale i tohle? Hana byla totiž několikrát v minulosti hospitalizována v bohnické léčebně, kde jí měli pomoct s její údajnou závislostí na lécích a alkoholu.

I když to na první pohled vypadalo, že Jiří všechno zvládá. Nebude to zřejmě tak úplná pravda. Začala mu vadit samota, jelikož jeho žena byla a stále je dlouhé měsíce za zdmi nemocnice.

Dlouhé měsíce odtržený od ženy

Nejspíše se domníval, že si jeho žena nějaký ten čas pobude v nemocnici a tím to všechno skončí. Ale opak byl pravdou. Po jejím propuštění z léčebny se její zdravotní stav zlepšil.

Konečně začala normálně jíst, přestala vypadat jak kost a kůže i množství vykouřených cigaret omezila. Nicméně to bohužel nestačilo a do nemocnice se vrátila zpátky. Tentokrát kvůli prasklému vředu. A co hůř, stalo se to jen pár dní před vánočními svátky.

Jiří Krampol tedy musel být přes Vánoce zcela sám. Dost možná začal přemýšlet nad tím, jestli se nepoohlédne po jiné ženské náruči. I o n přece potřebuje někoho, o koho se může opřít a to Hanka není. Však je také Krampol velmi dobře známý tím, jaký bývával velký milovník dívčích sukní.

Návrat staré lásky

Ani dnes mu krásné ženy nejsou zcela cizí. Například je o něm známá skutečnost, že kdysi byl zamilovaný do o třicet dva let mladší dívky.

Jemu v té době bylo jednapadesát a jeho milované pouhých sedmnáct let. Byla to jeho kolegyně a dnes již bývalá herečka Monika Kvasničková (49). Jelikož ale její rodiče s tímto vztahem nesouhlasili a další okolnosti jim nepřály, milenecký pár se nakonec rozešel.

Ale jak se říká stará láska nerezaví. I oni dva se po letech znovu setkali. Bylo to při příležitosti filmové premiéry v kině. Oba dva zavzpomínali na staré časy a dokonce i bylo vidět, že Krampolovi není ani dnes Kvasničková zcela lhostejná.

Zatím všechny problémy, které Jiřího a Hanu postihly, dokázali společně vyřešit. On se ji ve všem snažil podporovat a pomáhat. Ale jak to dlouho ještě vydrží, než mu dojde trpělivost?

Zdraví se nelepší

Zlí jazykové tvrdí, že už dávno si našel Krampol milenku. Lze jen spekulovat o tom, zdali se jedná o jeho bývalou lásku nebo zcela neznámou ženu. Kdo ví, třeba jen ale někteří nedokážou skousnout, že jsou Krampolovi ještě manželé.

Zatímco ostatní kolem nich se rozchází a rozvádí jak na běžícím pásu, jim manželství vydrželo. V nedávném rozhovoru se měl Krampol vyjádřit tak, že lékaři dělají všechno pro uzdravení jeho manželky. Možná i proto se přestal o stavu jeho ženy, jakkoliv vyjadřovat. Žádné dobré zprávy totiž nepřicházejí.

reklama
reklama

Komentáře