Moje sladké tajemství

Jak funguje nový hit jménem bublinková maska?

Vyrobit si veškeré kosmetické přípravky doma je jedna cesta. Všechny si ale sama namíchat nemůžete. Výjimkou jsou například poslední výstřelky kosmetického světa jako je takzvaná bublinková maska.

Ta vám pomůže pleť nejen dokonale vyčistit, ale také omladit a rozzářit. Jde tu především o kyslík Taková okysličená pokožka je k nezaplacení. Působí totiž mladistvějším dojmem, prokrvuje ji a obnovuje buňky. Kůže tvoří celý organismus a stejně jako ten, potřebuje také pokožka kyslík, aby mohla být elastická a krásná na pohled i na dotek. A právě kyslík se nyní začíná objevovat i ve speciálních pleťových maskách. Ty můžete v obchodě najít v různých provedeních. Od krémových až po jílové.

Jak vlastně fungují?

Bublinkové masky jsou skvělé v tom, že jsou nejen účinné, ale také zábavné. Při nanesení na pokožku se sice bude z počátku jevit jako naprosto obyčejná pleťová
maska. Když ale chvilku vydržíte, začnou se na povrchu kůže tvořit malé bublinky. Čím více jí na pleť nanesete, tím větší podívanou budete moct sledovat. Nelekněte se nepatrného šimrání, které mohou bublinky vyvolat. Zkuste jednou vyměnit vaši typickou domácí banánovou nebo avokádovou masku za poslední výstřelek kosmetického trhu. Změna je totiž život a v kráse to platí dvojnásob.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden