Jak funguje nový hit jménem bublinková maska?

Nejprve je třeba si uvědomit, že samotný detox  čili očista organismu by pro vás neměla v první řadě znamenat zbavení se pár nadbytečných kilogramů. Berte to skutečně jako celkovou očistu, která je čas od času potřebná.

Možná to nejdřív ani ne- pocítíte, ale nebude to dlouho trvat a tělo se začne cítit lehce a svěže. Jednou z cest je vyrobit si  všechny kosmetické přípravky doma.

Jde tu o kyslík

Ovšem úplně všechny si však sama namíchat nemůžete. Výjimkou jsou například poslední výstřelky kosmetického průmyslu, jako je takzvaná bublinková maska. Ta vám pomůže pleť nejen dokonale vyčistit, ale také omladit a rozzářit. Což teď na jaře rozhodně není k zahození. Taková okysličená pokožka je k nezaplacení. Působí totiž daleko mladistvějším dojmem. Maska ji prokrvuje a obnovuje buňky pleti. Kůže tvoří celý organismus a stejně jako on potřebuje i pokožka kyslík, aby mohla být elastická a krásná na pohled i na dotek. A právě kyslík se nyní začíná objevovat i ve speciálních  pleťových maskách na obličej. Ty můžete v obchodě najít v různých provedeních. Od běžnějších krémových až po jílové.

Jak vlastně fungují?

Bublinkové masky jsou skvělé v tom, že jsou nejen účinné, ale také zábavné. Při nanesení na pokožku se sice bude z počátku jevit jako naprosto obyčejná pleťová maska. Když ale chvilku vydržíte, začnou se na povrchu kůže tvořit malé bublinky. Čím více jí na pleť nanesete, tím větší podívanou budete moct sledovat. Nelekněte se nepatrného šimrání, které mohou bublinky vyvolat. Tak na co ještě čekáte? Zkuste jednou vyměnit svou běžnou domácí banánovou nebo avokádovou masku za poslední výstřelek kosmetického trhu. Změna je totiž život a v kráse to samozřejmě platí dvojnásob.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden