Jak hvězda Ordinace Rychlý přišla k rychlým prachům?

Místo toho, aby v noci pěkně doma odpočíval a sbíral síly na další natáčecí den, se Petr Rychlý (51) toulá po kasínech v centru Prahy! Co tím sleduje? Pro něho je to prý hlavně relax. „Poker nehraju pro peníze, ale pro zábavu.

Nejsem ani pravidelným hráčem, nemám na to čas,“ přiznal naprosto na rovinu dlouholetý představitel primáře kamenické nemocnice Čestmíra Mázla. Nedávno se dokonce zúčastnil turnaje o půl milionu korun! A nevedl si vůbec špatně. Ze skoro dvou stovek hráčů skončil na sedmém místě s výhrou čtyřicet tisíc korun. Neskrývá se za láskou k hazardu ještě něco jiného? A co když tuhle svou vášeň neudrží na uzdě a přeroste to v posedlost?

Dodnes splácí dluhy za butik v centru Prahy.

Proč se vrhl na hazard?

Tyhle pravidelné noční přivýdělky pro něho sice nejsou při platu patnáct tisíc za jeden natáčecí den žádným vytržením trnu z paty, ale rozhodně se mu hodí. Proč? Do teď totiž musí splácet dluh za své nepovedené podnikání se svou druhou manželkou Janou Rychlou (47). S tou si totiž před několika lety otevřel na Václavském náměstí luxusní butik s italskou módou, který ale vůbec nevynášel tak, jak si oba představovali. Dodnes mu tak zbývá doplatit dluh v hodnotě několik desítek tisíc. Je i tohle jeden z důvodů proč Petr riskuje s karbanem?

Trpí dlouhé hodiny zalitý v sádře!

Na natáčení Ordinace v růžové zahradě 2 přitom momentálně nemá lehké chvilky. Po autonehodě, kterou způsobil tchán jeho seriálového syna Jakuba, vysloužilý voják Gustav Kalina alias Petr Oliva (74), totiž jako primář Čestmír Mázl jako mrzák v sádře s pravou rukou i nohou.Během natáčení je tak plně odsouzený na ostatní členy štábu, kteří ho na vozíku vozí na oběd i toaletu. Jak tohle utrpení vnímá sám Petr? „Je to neradostné i pro herce, protože je potřeba každý natáčecí den tu moji ruku a nohu zasádrovat a každý večer mě z toho zase odtřihat. Jsem v tom celý den a to člověk podlehne rychle té iluzi, že je marod,“ prozrazuje herec. Před čtyřmi lety si zažil na palce také strašné chvíle, když prodělal takzvaný koktající infarkt. Problémy se srdcem tehdy dlouhé dva měsíce ignoroval až skončil s velkým infarktem přímo na IKEM. Přesvědčí snad právě tohle Petra postavit se svému workoholismu a více se šetřit?

reklama
reklama

Komentáře