Jak krásná Mefistotela milovala svého Dona Juana

Potkali se, když už měli škrábance na duši. A tak nad hloupostmi, kvůli nimž se ostatní hádají, jen mávli rukou.

Běháte? Pokud ne, děláte chybu. Možná byste na své oblíbené trase potkali svou osudovou lásku. Tak jako se to kdysi stalo dvěma oblíbeným hercům. Jana Hlaváčová (85) a Luděk Munzar (†85) pak spolu prožili spoustu let.

Upřímně, ono to zase tak jednoduché nebylo. Ve chvíli, kdy sportující herec potkal ono kouzelné stvoření s velkou kudrnatou koulí na krku, byli oba zadaní. Krásná Jana Hlaváčová (85) byla v tu chvíli při procházce rozkvetlou Letnou dokonce zavěšená do svého muže, herce Jiřího Michného (†34).

A tak její pozdrav „Dobré odpoledne, Mistře“ byl tehdy vysloveně zdvořilostního rázu. Rád na tu chvíli později vzpomínal. Obvykle si neodpustil poznámku, že

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden