Můj čas na kafíčko

Jak moc podlehla svému kolegovi?

Natáčení seriálu Chlap už skončilo, což je možná pro jednu z hlavních hvězd Jitku Ježkovou (43) velké zklamání.

Sice ještě předtím, než se projekt rozjel, představitele ústřední role Tomáše Maštalíra (44) vůbec neznala, ovšem postupem času si získal její přízeň. A netrvalo dlouho, a krásná herečka na něj začala pět ódy. „Je příjemný, pohledný a skvěle hraje,“ prohlásila o něm.

Tomáš Maštalír (44).

Nemůže ho dostat z hlavy?

A už tehdy to začalo trochu vypadat, že se jí charismatický herec dostal po kůži. Ještě víc si mnozí začali pohrávat s podobnou myšlenkou v okamžiku, kdy skončilo natáčení nového seriálu, který právě běží na televizních obrazovkách.

Ježkové to totiž bylo velmi líto. A kromě toho, že se jí zastaví pravidelný příjem z každého obrazu, který natočila, samozřejmě už se tak často nebude vídat s Maštalírem. Na druhou stranu, pokud se do něj zakoukala a sympatie jsou vzájemné, určitě existují způsoby, jak zůstat ve spojení.

Je dlouho zadaná

Těžko ale říct, jestli by z toho měl radost její manžel Milan (56), se kterým už je přes dvacet let. Ještě k tomu když určitě sám ví, jak o sobě v poslední době Ježková pochybovala. Dokonce otevřeně řekla, že se bojí příbývajících let. Chce se prý stále líbit.

A je jasné, že pokud jí doma manžel nelichotí a třeba ji, klidně i jen jednou, pochválil Maštalír, mohla se do něj opravdu zakoukat a třeba i platonicky zamilovat.

Uvidíme tak, jak se vše bude vyvíjet teď, v době, kdy už se seriál nějakou dobu nenatáčí. Jestli se třeba oba objeví na společenské akci, kam je určitě brzy někdo pozve, případně i jinde.

Budou odhaleni?

Jakmile se to stane a fotografům se je podaří zachytit, bude nad slunce jasné, jak se věcí mají. A že by si asi měl dávat hereččin manžel pořádný pozor na to, aby o svou krásnou manželku nepřišel. Jak se totiž žena zamiluje v době, kdy doma není stoprocentně spokojená, jen těžko se s tím něco udělá.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden