Moje sladké tajemství

Jak na to: Kruhy a otoky pod očima

Osvědčená rada spařit dva sáčky čaje, nechat je vystydnout v lednici a použít jako obklad, funguje. Ale když nestíháte, stačí jen namočit dva a dva vatové tampony a dát je na chvíli do mrazáku.

Většího efektu docílíte, když tampony nastříkáte květinovou vodou, která má zklidňující účinek. Vyrábějí ji přírodní značky a vybrat si můžete podle ceny i obsahu. Příjemně zklidňuje levandule či růže. Chladivý obklad buď přeložte napůl a položte pod oko, nebo jím zakryjte oko celé. Stačí deset minut.

Vychytaný aplikátor

Investujte do oční péče, která má na tubě speciální aplikátor. Jedná se o širší plochý nástavec, kterým nanesete krém a současně pokožku jemně promasírujete. Přispěje to k povzbuzení kožních buněk a odplavení toxinů, zamezí se otékání a zesvětlí se kruhy.

Některé aplikátory jsou kuličkové, takže se dá masáž prodloužit, snadno po kůži kloužou, aniž by ji namáhaly. Kovový materiál přidává příjemné a přitom přirozené ochlazení.

Tečka korektoru

Odhadnout barvu a sílu vrstvy, aby nebylo maskování nedokonalostí nápadné, může být oříšek. Přirozenější efekt než tekuté a tuhé barevné korektory vytvoří pod očima korektory s pečujícími složkami, které se nanášejí minihoubičkou.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden