Moje šťastná hvězda

Jak odkyselit vaše tělo?

Sladkosti, pravidelné popíjení kávy, uzeniny, špatná životospráva a stres jsou vaším denním chlebem? Zaděláváte si na potíže s překyselením organismu. Opatrně s tím!

Při odkyselení organismu se doporučuje vlažná voda s citronem. Nejlépe nalačno, brzy ráno, pár minut po probuzení. Příprava je jednoduchá. Na sklenici o velikosti 200 až 300 ml použijte zhruba polovinu středně velkého citronu.

Citron je zásadotvorná potravina

Voda nesmí být horká, ale ani příliš studená. Citron je zásadotvorná potravina. Ano, je tomu tak! Alespoň vidíte, že chuť potravin v tomto směru není důležitá. Někdy se doporučuje voda s citronem i před spaním.Uvádí se, že účinky tohoto nápoje jsou blahodárné i na zvýšení imunity, zlepšení kvality pleti, a dokonce příznivě ovlivňuje proces hubnutí.

Pomohou i bylinky

Není důležité, že pijete, ale co pijete! V babských radách se dopátráte nejen pramenité vody, ale i odvarů.Narazíte na příklad na vodu z brambor, čaje z benediktu, fenyklu, pampelišky, puškvorce nebo řepíku. V odpoledních hodinách by se měla popíjet kopřiva, truskavec, tužebník, šalvěj nebo vřes. A také zeleninový vývar po dobu deseti dní.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden