Můj kousek štěstí

Jak omládnout a udržet vztah?

Sexbomba má recept

Postavu i vizáž může Alici Bendové (48) kdekdo závidět. Už léta vypadá pořád stejně, a nestydí se proto ani odhodit svršky, zapózovat v plavkách a fotografiemi se následně pochlubit na internetu. Všechny zvědavce nyní potěšila, když se rozhodla veřejně prozradit recept, podle jakého mladistvý vzhled udržuje.

Do ledu

Velkou roli prý hraje genetika, kterou neškodí podpořit vlastní iniciativou, jež v případě herečky zahrnuje prý led a masti. Podle svých slov se natírá mastičkami a nedá dopustit na ledovou vodu. „Nevadí mi ponořit obličej do misky s ledem,“ říká. Řadí se tak mezi další známé tváře, které propadly trendu otužování.

Noření do studené vody se ale prý věnuje už patnáct let. Zázrak však není jen v tom, být otužilá a krémem namazaná. Herečka sem tam podstoupí i nějakou tu omlazovací kůru – botox, plazmalifting či šetrnou liposukci. Velkou roli ale jistě hraje i fakt, že má po svém boku o dvanáct let mladšího partnera.

Pozor na pusu... Topol by měl své nápady "bytového architekta" příště dobře zvážit...

Krizové dveře

Vedle Michala Topola (36) by omládla nejedna žena. Alice se navíc může pyšnit tím, že ji požádal před rokem o ruku. Do roka a do dne ale pár svatbu evidentně nestihl, a navíc herečka nedávno zveřejnila, že stačilo málo, a byl tu místo sňatku rozchod. Každý vztah prověří rekonstrukce domu, a výjimkou není ani tato dvojice.

Topol prý namíchl svou partnerku nápadem, zda v domě nevyměnit dveře za závěs. A to neměl dělat. S humorem sobě vlastním Alice přiznala, že v tu chvíli i přemýšlela o rozchodu.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden