Jak opticky zvětšit malá prsa?

Říká se, že co je malé, to je hezké, ale pokud jste vždy toužila po větším poprsí, za kterým by se otočil nejeden muž a záviděla by vám je nejedna žena, nemusíte hned zvažovat plastickou operaci. Pomůžete si hravě a bez bolesti sama!

Vrstvěte, co se dá

Zanedlouho tu máme podzim a s tím spojené sychravé počasí, proto toho využijte. Ideálně si na sebe oblečte více vrstev. Můžete si natáhnout dvě trička nebo tričko a košili, pokud se v tom „neupečete“. Zvětšit poprsí vám může i rozepnutý svetřík či bunda.

Také výrazné šperky či šátek kolem krku pomohou opticky váš dekolt zvětšit. Vyhněte se naopak příliš velkému výstřihu ve tvaru V. Zvolte raději menší a kulatý anebo žádný. Obtažené topy ke krku nebo roláky opticky poprsí zvětšují.

Vsaďte na barvy

Tmavé barvy zeštíhlují postavu, u světlých odstínů je tomu naopak. Právě díky těm světlejším barvám můžete mít i opticky plnější ňadra. Zkuste tóny růžové či bílé. Vyhýbejte se naproti tomu výraznějším vzorům, raději volte jednobarevný top.

Stále vzpřímeně!

Ano, jde o tzv „vyprsení se“. To však není efektní jen pro dojem větších prsou, ale i k posílení zádových svalů a správnému držení těla. Důležité je myslet i na zatažené bříško, což má svůj efekt a posílíte tím i břišní svaly.

Následně stáhněte ramena dozadu a dolů. Což vám prospěje i ze zdravotního hlediska a vyhnete se tak i tomu, že jednou byste mohla mít hrb, který by byl větší než vaše ňadra!

reklama
reklama

Komentáře