Můj čas na kafíčko

Jak Piškulovi vítězství zamotalo hlavu? Chodí se svou tanečnicí?

Benjamínek soutěže vyhrál StarDance a všem vytřel zrak! Stojí za vítězstvím talent? A jaká je pravda o podvodu?

StarDance přilákala k obrazovkám miliony diváků! Hlavně divačky nemohly spustit oči z hezkého mladého o kolouška Zdeňka Piškuly (18)! Pomohla mu snad k vítězství nad všemi tajná láska k jeho krásné taneční partnerce Veronice Lálové (25)? A jak to s nimi bude dál?

Taneční král Zdeněk Piškula (18) je na roztrhání! Po zářivém vítězství náhle neví, kam dřív skočit! Ustojí tenhle nováček showbyznysu všechen ten humbuk? Do teď rozpaloval každou sobotu se svou divokou krásnou partnerkou Veronikou Lálovou (25) u televizních obrazovek v přímém přenosu davy fanynek a obdivovatelek! Teď je po všem a ti dva by se měli rozdělit? Nechá to mladý zajíček jen tak? A co chystá dál?

Stardance trénink

Chce být konečně sám sebou!

Že by hrál Zdeněk na své obdivovatelky během StarDance nějakou habaďůru a dělal ze sebe někoho jiného, než kým je? Tak to není! Známý herec spíš doufá, že by mohl konečně zapůsobit jako skutečný Zdeněk Piškula. „Napřed jsem byl pro všechny ten blonďatej kluk z Vyprávěj. Pak mysliveček, co vysvobodil Karkulku z pohádky Tři bratři a teď doufám, že po StarDance budu konečně ten Piškula,“ přeje si mladý herec, kterému se už teď hrnou pracovní i taneční nabídky. A to má teprve před maturitou! Říká se, že tak průzračně čisté však jeho působení v taneční soutěži možná nebylo! Co může za jejich úspěch?

Může za to talent nebo podvod?

Kolem něj a hlavně jeho krásné a sexy Veroniky se stahují černá mračna! Všichni si šuškají, že ambiciozní tanečnice jejich náročné a nápadité taneční choreografie tajně kupovala. Tohle však ambiciózní Piškula razantně odmítá a postavil se jedním dechem za svou tanečnici! Čeká snad za to od ní něco na oplátku? Jedno je jisté! Ne, že by to bylo zakázané, ale sám Piškula přiznal, že si prý pár hlasů poslal ve druhém kole sám, prý aby neměl výčitky, kdyby vypadl. Zároveň přiznal, že ale poslal hlas i své finálové kolegyni Janě Plodkové (35). Mimo to chce prý do budoucna založit nový taneční projekt ve stylu charitativní tančírny. Za to má tedy rozhodně plusové body! Nebo ho hryže svědomí?

Lapí ho Lálová do svých drápků?

Vášnivé vzplanutí se mezi nimi dalo doslova krájet! Když se začaly objevovat zamilované pohledy a létající polibky u Zdeňka směrem k Veronice, nikoho to nepřekvapilo! To, že ho přitahují starší dívky je jasné už z jeho předchozího vztahu s dcerou herečky Jitky Asterové (57) Aničkou Linhartovou (22), se kterou jsou stále dobří kamarádi. Urostlý mladíček rozvášnil fanynky svou finálovou žhavou brazilskou sambou, za kterou zaplatil bolavými zády. Zájem žen, které se na něj díky StarDance vrhají, ho překvapil a tak je možné, že se teď začne chovat jako urvaný ze řetězu! „Jako idol žen se teda necítím, ale holky by se na vítězství ve StarDance balit rozhodně daly!“ směje se rozdivočelý Zdeněk. Dokáže ho dračice Lálová udržet na uzdě aspoň během plánovaných tanečních vystoupení na plesech nebo si snad Zdeněk brousí zuby na nějakou mladší oběť? Dveře do českých ložnic má určitě otevřené! A kdo ví, co se stane, až bude, jak sám říká, po maturitě konečně volný! Teď totiž neměl na nějaké randění vůbec čas! Budoucí paní Piškulová by si ale měla s uháněním nesmělého kolouška rychle pospíšit! Taneční král se totiž dost možná chystá prchnout po škole za filmovými nabídkami do zahraničí.

Jeho bývalá přítelkyně byla taky o něco starší.

Podvodník mu sebral 130 000 fanoušků!

Zdeněk se během StarDance stal obětí podvodu a to ho rozčílilo doběla! Neznámý podvodník se mu totiž naboural do jeho sociální sítě na Instagram, kde mu odstranil celý jeho osobní účet. Prý šlo o nějakého vtipálka z Izraele. Přišel tak o více než 130 000 tisíc obdivovatelek, což je pro mladého herce naprostá katastrofa! Proto se dlouho nerozmýšlel a okamžitě podal na zlodějského drzouna trestní oznámení! „Během sekundy jsem přišel o dva roky práce,“ postěžoval si s tím, že je to nechutný zásah do jeho soukromí a tak všechno nahlásil na policii! „Měl jsem tam spoustu soukromých zpráv, kontaktů a informací“ svěřil se okradený herec. Že by se Zdeněk bál, aby nějaká choulostivá zpráva někde nevyplavala na povrch a jeho fanynky se nedozvěděly něco lechtivého a pikantního z jeho soukromí? Charismatický mladík věří na zákony karmy: Vše se prý drsnému záškodníkovi vrátí!

Kdo si uřízl ostudu a kdo si rozvrátil manželství?

Oblíbená StarDance se nabourala do životů všech a zamávala se štěstím rodinných krbů! Například finalista, alpský lyžař, Ondřej Bank (36) a sympatický herec Roman Zach (43) budou mít doma hodně co vysvětlovat! Jejich ženám se totiž vůbec nelíbilo, že v soutěži postoupili tak daleko a neplnili své manželské povinnosti! Vypadá to, že kdo vypadl z kola dřív, měl vlastně vyhráno? Největším strašákem pro každého soutěžícího byl trapas! „Nechtěl jsem být další Pavlásek (38), to byla ostuda!“ vzpomíná na začátek její nejstarší účastník Ladislav Vízek (61). To, že bude za nového „Tydýta“ měla strach i Anna K (50), které načinčané šaty nic neříkají. Tančící celebrity ale nakonec mohly být klidné! Veškerou skandální pozornost na sebe totiž strhl moderátor Marek Eben (59). Ten od prvních kol nevhodně rýpal hlavně do žen! Mnozí se tak radují, že už přišel konec. Nebo nepřišel? Jak to bude se StarDance dál?

Eva Krejčířová, Ondřej Bank, StarDance 2016

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Štítky:

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden