Jak poznáte, že vás muž MILUJE?

Když je šťastná žena, je šťastný i chlap. A právě maličkosti mají zásadní význam!

Schází vám, když partner vůbec nikdy neřekne, jak vás miluje, a nezahrnuje vás milostným vyznáním? Ale co když to říkat prostě neumí, avšak dává vám své city a zájem najevo jinak? Podle jakých důležitých projevů poznáte jeho lásku?

Snaží se vás podpořit, ať se rozhodnete pustit do čehokoli. Ráda kreslíte? Aby vám udělal radost, klidně vám k narozeninám zaplatí výtvarný kurz. Ví o vaší touze začít s jógou, a tak na vás pamatuje s obrazovou instruktážní publikací, která vám ponoření do tématu usnadní. Je prostě rád, když si můžete plnit své sny a touhy, a snaží se vás v nich podpořit.

Vaše přání jsou i jeho prioritou

Ptá se vás, na co máte chuť a co byste si dala k večeři, a nevyrukuje jako první s tím, na co má zrovna chuť on. Když se jdete projít, přizpůsobí své dlouhé a rychlé kroky vaší chůzi. Není bačkora, jen respektuje vaše potřeby.

S poklonou na vás neskrblí

Vnímá vás, rád se na vás dívá, a tak si všimne, že máte nový účes nebo oblečení, a snaží se to ocenit a pochválit vás. Nestydí se říct, že vám to sluší a že jste úžasná v něčem, co zrovna děláte nebo co tvoříte.

Dělá i drobné domácí práce

Všimne si, že vám není dobře, že jste unavená, a tak jde a bez velkých řečí udělá, co je třeba. Naskládá nádobí do myčky, pomůže s prádlem, vynese odpadky nebo ustele. Záleží mu na tom, abyste doma měli útulno a netrápilo vás, že teď práci nezastanete.

Naslouchá vám

Jestliže vás někdo naštval, rozplakal nebo se potřebujete s čímkoli svěřit, nepřerušuje vás. Nevnucuje vám řešení vašeho problému, pokud ho o to nepožádáte. Ví, že se jen potřebujete vypovídat. Prostě vám naslouchá.

Nenechá se unést vztekem

Když se spolu hádáte, nenechá si emoce přerůst přes hlavu. Nemá potřebu vás ponižovat, zastrašovat, urážet. Nenadává vám a ovládá se natolik, že si ušetří vulgarismy, neboť ví, jak moc by vás tím ranil.

Dá na vaše rady a názory

Když má před sebou těžké rozhodnutí, nedusí to v sobě a nepředstírá, že je největší drsňák na Zemi, a tak se nestydí požádat vás o radu. Věří vaší intuici a ví, že umíte dobře odhadnout, co cítí ostatní lidé, a tak mu můžete být nápomocná radou či bystrým úsudkem.

Poděkuje a používá slovo prosím

Ví, že stejně, jako muži milují očima, tak ženy milují ušima, a proto chápe, jakou cenu a hodnotu má pro ženskou duši vyslovené uznání. To, co děláte, nebere jako samozřejmost, a tak nešetří slovy „děkuji“ a „prosím“.

Umí se omluvit

Když něco provede, ať už nerad, či s dobrým úmyslem, nebo to v ostřejší výměně názorů přežene a ve vzteku řekne něco, co ho posléze mrzí, uvědomí si to, dokáže uznat svou chybu a přijít za vámi s omluvou. To je gesto pravého chlapa, který je pak i hoden vašeho odpuštění!

reklama
reklama