Jak se bránit prokletí?

Jak poznáte, že nad vámi převzala moc strašlivá kletba? Když se na vás už dlouho valí jedno neštěstí za druhým a vy už nevíte, jak se chránit, připadáte si jak prokletá. Nebojte. Vyslaná negativní energie se jako bumerang vrací tomu, kdo ji vyslal! 

Dnes už se nesetkáte tak často se zaříkáním, či prokletím za pomocí rituálů. Jenomže lidé mají pořád stejnou moc a sílu. Jen prokletí mění svou podobu. Už zřídka mívá formu obřadního prokletí, jaké znáte z hororových filmů. Častěji jde o zlé přání od osoby, která vám nepřeje nebo vás nenávidí, a zlou vůli dá najevo. Určitě znáte rčení, že neštěstí přichází v trojici a pokud máte smůlu, tak se vám něco stane třikrát po sobě.To je důsledek bezmyšlenkového ulevení někoho, komu jste stoupla na kuří oko.

Zoufalý výkřik do ticha a tmy

Myslíte, že prokletí do dnešní doby nepatří? Omyl. Někdy prostě něco vykřiknete v zoufalém afektu při hádce, kdy krize dlouho kypěla a gradovala. Druhý proti vám zákeřně zaútočil a vy v návalu vzteku, protože vám řekl něco, co vám ublížilo, vyšlete proti němu negativní slova a energii. Ne ale zase takovou intenzivní silou, abyste ho zlomila. Jenže tím se doslova zamotáte do vlastní negace, že to vy pak odcházíte z boje vyčerpaná a bez síly.

Zabodané špendlíky rituál černé magie.

Kletba vás zasáhne oba

Kletbě vždy předchází situace, která je vyostřena dlouhodobým opakováním, jako je hádka, konfrontace, vyčítání, útok, nezájem atd. Pamatujte, že vyřčená kletba, vyslaná a zhmotnělá negativní energií zasáhne vždy oba účastníky. Oba je pak spoutá pomyslným řetězem. Kletba se nemusí projevovat trvale, na nějakou dobu může být uspaná a znovu se probudí.

Mocná síla nenávisti

Existují lidé, kteří vás nenávidí. Myslí na vás ve zlém, užírají se touhou po pomstě a dusí se ve vlastní zlobě. Takoví lidé vám pak mohou způsobit skutečné prokletí, kdy vás stíhají pohromy jedna za druhou. Začíná to zlými sny, hádkami v rodině a v nejbližším okolí. Pokračuje to problémy v zaměstnání, a věci se dějí jinak, než jste chtěla. Končit to může totálním krachem vašeho života: ztráta partnera, zaměstnání, peněz, zdraví a nakonec i chuti do života.

Prokletí se opět probouzí

Máte na sobě kletbu, máte pocit, že vás někdo ovládá, vaše nálady lítají nahoru a dolů. Nedaří se vám v životě, máte pocity beznaděje a sebeobviňování? Pak najednou jakoby vše utichá, zdá se, že kletba je uspaná, začne se vám dařit. Někoho potkáte, najdete novou práci a cítíte v sobě příval štěstí a radosti. Jenže po určité době se ale kletba opět probudí a nastupují opět hádky, vše se rozpadá a kletba nabývá na své síle. To se děje tak dlouho dokud z vás někdo kletbu nesejme.

Koupel v šalvěji zažene uhranutí.

Braňte se pomocí rituálů:

Pokud se vám někdo snaží ublížit, musíte se tomu postavit čelem a obrátit tok věcí. Je třeba udělat prostě ze zlých věcí dobré. Existují různá prokletí a jsou různě nebezpečná. Od běžného uřknutí, kdy někdo něco zlého vypustil z pusy, až po opravdové, cílené prokletí.

Pentagram a šalvěj

Na obranu proti kletbám je účinné použít ochranný amulet. Ten nejznámější je pentagram. Před jeho použitím je třeba ho magicky aktivovat, aby vás mohl chránit. Pro zrušení kletby je potřeba obrátit příčiny a následky a tím se kletba ukončí. Na lehčí formu kletby – na uhranutí – je dobrý odvar ze šalvěje. Vykoupejte se v něm – to vás očistí.

Zaříkadlo proti uhranutí

Pokud máte pocit, že jste uhranutá, můžete udělat očistné kouzlo. Zapalte svíčku a nasypte kolem ní šalvěj a sůl. Proneste zaříkadlo na zrušení uhranutí. „Zaklínám tě ohněm, vodou, vzduchem a zemí. Vše zlé co ubližuje mi, ať vrátí se zpět zemi. Co špatné potkává mě, nechť odejde co nejdál ode mě. A tak se staň!“

Jak zrušit prokletí?

Jediný způsob, kterým dokonale zrušíte kletbu, je obrátit ji v dobro. Zapalte svíčku a proneste: „Tímto ruším všechny příčiny, následky a projevy kletby a měním je v to nejpozitivnější dobro. V této chvíli je třeba znát cíl kletby a říci v co dobrého se má přeměnit. Např.: Smůlu a nemoci měním ve štěstí a zdraví. A tak se staň!“

3 nejhorší negativní síly:

UHRANUTÍ

Je určitá forma manipulace, většinou je vše vepsáno v očích, mnoho z vás se setkalo s lidmi, jejichž pohled vás doslova a do posledního písmenka dostal. Cílem uhranutí je z dané osoby udělat poslušnou loutku, která bude dělat to, co daný subjekt požaduje a bude k jejím službám. Dobře to ovládají mágové, čarodějky, ale i démonické bytosti a bytosti temna.

UŘKNUTÍ

To je už trochu těžší kalibr, ale stále se to dá ještě zvládnout vlastními silami. Jde o negativní program, nasazený do vaší mysli za účelem znemožnit vám úspěch v citech, lásce, ve financích, v zaměstnání, prakticky ve všech oblastech. Po nějakém čase se uřknutí projeví, přestáváte cítit úspěch, nedaří se vám vydržet ve vztazích, v zaměstnání a nic se vám nedaří.

PROKLETÍ

Kletba je nejvyšší stupeň zatížení vaší duše, mysli i těla. Je to vědomě vyslaná negativní forma myšlenky z nenávisti, závisti, zhrzenosti, citové újmy nebo pomsty. Aby byla kletba naplněna, musí zaznít zásadní slovo „Proklínám tě!“. Je vcelku jedno zda je to na myšlenkové úrovni, nebo je to vyřčeno, svůj účel to naplní. Účelem kletby je znepříjemnit život druhému.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama