Jak se dokonale obléknout do vůně?

Kromě výběru je také důležité vědět, kam si parfém máte při chystání do společnosti nanést, aby se správně uvolňoval či dokonce jak si ho pokožku nanést.

1. Kam ji aplikovat? Většinou ode všech uslyšíte, že tím správným místem pro parfém na vašem těle je krk nebo zápěstí.

Zkrátka všechna místa a zákoutí, kde pulzuje krev. V tom případě byste ale určitě neměla zapomínat také na kolenní jamky. A to především ve dnech, kdy nosíte sukně a krátké šaty, protože při chůzi se může parfém přirozeně a neustále šířit kolem vás.

Vyzkoušejte také nastříkat trochu voňavky na hřeben a tím si pročesat vlasy. Nestříkejte ale vůni přímo do nich. Hřeben ji daleko lépe rovnoměrně rozptýlí. Když se pak s někým například seznamujete a přiblížíte se k dotyčnému, jistě zaujmete.

2. Nespoléhejte jen na parfém Pokud chcete vůni parfému ještě více umocnit, nepořizujte si jenom jeho, ale celou tělovou řadu stejné vůně. Ta většinou obsahuje sprchový gel i tělové mléko po koupání. Kůže je pak celá provoněná a parfém tuto přirozenou vůni těla pouze dokreslí a zintenzivní.

3. Neplýtvejte! Některé ženy také radí nestříkat vůni přímo na sebe, ale spíše ji rozptýlit do vzduchu před sebe a pak se ve vonném obláčku několikrát projít. To je ale dost velké plýtvání. Hlavně v případech, kdy máte opravdu drahý parfém.

4. Vybírejte podle počasí Volit parfém byste měla dokonce i podle toho, jak vysoké jsou venku teploty. Pokud je chladněji, sáhněte spíš po vůni s dominantními ingrediencemi, které vás pocitově zahřejí na těle.

Jsou to například kakao, vanilka, jasmín nebo mandle. V teplejších dnech jsou vhodnější variantou citrusové tóny..

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama