Jak se naučit být POTVORA?

Potvora nehne ani prstem, bez ostychu mužům ruinuje konta a láme srdce. Jak to dělá?

Chtěla byste také umět být sebevědomá žena, která si nenechá od nikoho nic líbit? Toužíte plout životem lehce, jako ty největší „mrchy“, které si obtočí hravě chlapa kolem prstu? Co dělají jinak než vy? Mnohému od nich se můžete přiučit. 

Potvory samy sebe milují a rozhodně nešidí! Pochválí kolegyni kostým a sousedovi auto a přijmou lichotku, kterou jim někdo vysekne.

S láskou navaří rodině jídlo, ale úplně klidně jim dají i obložený chleba, protože nutně spěchají na masáž. Potvora ví, že ona sama je stejně důležitá jako její blízcí. Možná o malý kousek staví sebe samu před všechny ostatní.

Potvora nakoupí, ale netahá se s obřími taškami.

Řekněte si o pomoc

Také se bojíte přijmout pomoc, již vám někdo nabídne? Jako byste se bála projevit zranitelnost. Spousta žen si neumí říct o pomoc, a pak vzdychají, že jim nikdo nepomůže. Přitom to jsou zásadní vlastnosti potvor.

Ne že by nezvládly spoustu věcí samy, ale rády dělají z mužů gentlemany tím, že je poprosí, aby jim pomohli do kabátu či podrželi dveře.

Netahejte těžké věci

Potvora nakoupí, ale netahá se s obřími taškami, nemění si sama kolo u auta, doma nemění ani žárovky, i když to umí. A už vůbec se nesnaží mužům dokázat, že je nepotřebuje, protože všechno zvládne sama.

Potvora je totiž Žena s velkým Ž a podle toho se chová. Nechává mužům pocit, že bez nich by byla ztracená, za což ji pánové zahrnují láskou, obdivem a péčí.

Dávejte, ale i berte

Ve vztahu je třeba udržovat rovnováhu mezi braním a dáváním, nepřizpůsobovat se ve všem, nesnažit se vždy vyhovět. Hlídejte si, abyste dávala stejně, jako brala.

Tohle pravidlo platí nejen pro vztah, ale i pro celý život. Pokud se stanete jen přizpůsobivou ovečkou, neudržíte ve vztahu důležitou jiskru, váš partner se začne nudit a vy pak budete trpět jeho nezájmem.

Hezké hadříky bodují

Říká se, že šaty dělají člověka, a je to pravda. Vy si musíte být jistá, že vám to sluší a dobře to víte. Jediné, co by potvora nikdy nedopustila, je, aby ji někdo viděl ve vytahaných teplácích, ponožkách s dírou či umaštěném flekatém tričku.

Důležité je být sama sebou a cítit se dobře. A oblečení váš pocit jen umocní. A jestli jsou to šaty, sukně, nebo džíny, je úplně jedno.

Potvora má velký dar nehroutit se z průšvihů a kráčet si životem se vztyčenou hlavou a úsměvem.

Naučte se říkat NE!

Když jste byla malá, NE jste říkala na všechno, co se vám nelíbilo. Jenže jste dospěla a dostala strach hlídat si své hranice. Bojíte se: Co si ostatní pomyslí? Neopustí mě?

To vám naskočí v hlavě ve chvíli, kdy je dobré říct jasné NE. S tím si potvory ale hlavu nelámou. Vědí, že ostatní je musí brát takové, jaké jsou, i s tím, že vždy neskáčou, jak jejich blízcí pískají.

Neseďte v koutě

Snažíte se vypadat skromně, a pak se užíráte, že vás ostatní přehlížejí jako širé lány? Když už vás někdo osloví, tak odpovíte plachým úsměvem, protože se děsíte, že plácnete hloupost? No a co!

Potvora klidně dělá chyby a říká nesmysly, protože ví, že nikdo není dokonalý, a hlavně také z toho důvodu, že se má ráda taková, jaká je. I se všemi svými chybami!

Říkejte si: No a co!

Potvora má velký dar nehroutit se z průšvihů a kráčet si životem se vztyčenou hlavou a úsměvem, protože téměř nezná strach a nejistotu. Dobře ví, že všechno nějak dopadne, tak proč se týrat a hroutit.

Že občas udělá trapas nebo se splete? No a co! Chyby k životu přece patří. Mávne nad tím rukou a s okouzlujícím úsměvem jde dál. Zkuste to také tak! Budete žasnout, jak to na ostatní zabírá.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden