Jak se stal Kuba hvězdou Policie Modrava

Kdyby nebyl hercem, znali bychom ho nejspíš jako fotbalistu, nebo muzikanta

Jeho rodiče byli nadšení ochotníci, on byl ale plachý trémista. Aby se otrkal, doprovázel představení hrou na klavír.

Většinou se objevoval v rolích lidových hrdinů, v pohádkách a v posledních letech si zahrál šéfa kriminálky. Na kontě má i pár budovatelských seriálů, kde ztvárnil nekompromisní mladé muže.

Nikdy ho nenapadlo, co role Honzy Hamra nebo inženýra Kořínka udělá s jeho pozdější kariérou. Jaroslav Satoranský (81) se narodil v Praze a svoje dětství prožil v Braníku. Oba rodiče i jeho o šest let starší setra byly nadšenými ochotníky v kočovném divadle.

Stal se rytcem

On sám se ale strašně styděl, a tak aby si postupně zvykal na jeviště, doprovázel pohádky hrou na klavír. To mu nevadilo, protože byl schovaný v orchestřišti. Před publikum si

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden