Jak si správně vybrat pana Božského?

Také se vám stává, že z deseti mužů si vyberete vždy toho, z kterého se pak vyklube naprostý „idiot“? Máte smůlu, nebo je chyba ve vás? A podle čeho poznat pana Božského?

Sdílí vaše záliby

Vztah je o vytváření vzpomínek. Podnikáte spolu něco, co se stane poutem, které vás drží spolu. Pokud vzpomínky na šťastné chvíle nemáte, bude pro vás náročné přežít těžké časy. Každý vztah se opírá o podporu, proto je tak důležité mít něco společného.

Ctí stejné hodnoty

Takové, které se týkají výchovy dětí, mužské a ženské role, peněz. Dokonalá shoda je ideál. Jenže jen málokdy se shodnete ve všem. Společné hodnoty vám umožní snižovat napětí v průběhu vztahu. Toužíte po romantickém vztahu, ale měla byste umět dívat se i pragmaticky.

Umí naslouchat

Věnuje vám svůj čas. Jste- -li vznětlivá a váš partner je kliďas až na půdu, osvojíte si od něj po čase jeho klid a bude vám to jen k užitku. Totéž platí naopak. Lidé si ve vztahu mohou opravdu mnohé předat.

Učit se jeden od druhého, a tím rozvíjet nejen sebe, ale i svůj vztah.

Uzná vaši bolest

Každý z nás si nese traumata ze vztahů, které začaly velkým očekáváním a skončily zklamáním. Je důležité umět dát najevo bolest i uznat bolest druhého.

Vyberte si toho, kdo dává najevo, že překračujete hranice. A také, kdo lituje, jak vás bolí, když vám sám ublížil.

Umí přijímat změny

Hlavní rozdíl mezi mužem, schopným být dlouhodobým partnerem a tím, kdo je schopen pouze krátkodobého vztahu, spočívá ve schopnosti učit se stále něco nového.

Je důležité uznat nový pohled na věc a vidět věci v novém světle a třeba si brát z událostí ponaučení. Pro vztah je lepší přístupný muž, který se dokáže rozvíjet.

Má rád i vaše chyby

Co vás na začátku přitahovalo, vám může později lézt na nervy. Měla byste vědět, co snesete, a co už ne. Ten, kdo neumí přiznat chybu, a pokouší se raději své chyby mazaně maskovat, staví vztah na velmi vratké půdě.

Partner by pro vás měl udělat to samé, co pro svého přítele.

Má svůj život

Vyberte si toho, kdo má své zájmy, jde svou cestou a bere vás jako souputníka. Každý vztah má své cykly a fáze..Někdy je třeba být si těsně nablízku, jindy je vhodnější odstup. Pouto mezi vámi se může natahovat v čase i prostoru, ale nepřeruší se a trvá.

Směje se sám sobě

Nejde jen o to, aby se dokázal smát sám sobě.

Ale abyste se dokázali smát společně i ve chvíli hádky. Důležité je, jak se cítíte vedle druhého i v případě sporu. Umět se v takové chvíli zasmát je dar. A i když není vtipálek, všímejte si, jestli umí přerušit hádku v nejtěžší chvíli.

Dává vám křídla

To je nejdůležitější kritérium, na které byste měla dbát. Ujistěte se, že ten, koho jste si zvolila, vašemu životu dává křídla a nesvazuje vás. Váš život s ním má být lepší, bohatší a jednodušší, než když jste sama.

.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama