Jak to udělat, aby krk a dekolt nestárly?

Stejně jako na obličeji, tak i v oblasti od brady po vaše poprsí je velmi jemná kůže, která je navíc velmi náchylná na stárnutí. Proto byste měla co nejdříve začít dodržovat několik zásad, které vrásky oddálí nebo vyhladí.

Není krém jako krém Na všechny partie dnes najdete v regálech drogerie přímo určenou kosmetiku. Nejinak je tomu i u dekoltu a krku. Podobně jako používáte pro vaše ruce nebo obličej speciální krém, pořiďte si i krém výhradně pro pokožku nad poprsím.

Tyto přípravky v sobě totiž obsahují specifické složení, které pomáhá kůži zpevnit a vypnout. Na krku se navíc nachází daleko méně mazových žlázek než na obličeji, takže jeho pravidelné promazávání je skutečně nutností.

Záleží také na tom, jak budete krém na pokožku nanášet. Vždy proto dbejte na to, abyste ho na pleť natírala odspodu směrem nahoru až k čelisti. Docílíte tak toho, že se kůže nebude zbytečně ještě více vytahovat.

Nejzazší doba, kdy byste mi měla krém pořídit, je, jakmile překročíte čtyřicítku. Speciální masky na dekolt Potřebujete urychleně omladit dekolt? V dnešní době už naštěstí existují zvláštní jednorázové enzymatické masky vyrobené z celulózy.

Jsou napuštěné koncentrovanými aktivními látkami, vitaminy a hlavně léčivým aloe vera. Masku budete mít na dekoltu přibližně patnáct až třicet minut. K pokožce přilne tak dokonale, že o ní ani nebudete vědět.

Přírodní alternativou jsou masky ze zralého ovoce, které pleť obecně velmi dobře hydratují a zpevňují. Skvěle vám k tomu poslouží třeba banán nebo avokádo, jež jednoduše seženete v obchodě, a masku rychle vyrobíte doma.

Pomůžou odborníci I přes všechny krémy a masky byste si čas od času měla zajít na profesionální ošetření krku. Odborníci vám ochotně udělají ošetření, které je samotnou prevencí tvorby vrásek, jako je například mezoterapie.

Jde o hloubkovou hydrataci pleti pomocí kyseliny hyaluronové. Díky tomu vymizí z kůže jemné vrásky a celkově se stane daleko pružnější než doposud. Nezapomeňte pleť čistit Péče o krk a dekolt zahrnuje samozřejmě také čištění.

Proto je ideálně ráno i večer očistěte pleťovou nebo micelární vodou, aby se veškeré usazené nečistoty smyly. Pak nezapomeňte pleť dostatečně namazat krémem k tomu určeným..

reklama
reklama

Komentáře