Můj čas na kafíčko

Jak trpí muži podle zvěrokruhu?

Můj čas na kafíčko

Emoce jsou spojené s astrologií. Jak prožívají trápení jednotlivá znamení horoskopu?

Říká se, že chlapi nepláčou, ale i chlap jak hora může mít citlivou duši a prožívá emoce. Někdo je ve stresu nervózní, cvaká propiskou, jiný křičí, další se chce zničit a z jiného se stane uragán. Jak je na tom ten váš?

Beran (21. 3. - 19. 4.)

Nebojí se ničeho, a když trpí, tak mlčky. Ne že by byl uzavřený, ale je přesvědčený, že mu stejně nemůžete pomoct, takže nemá smysl o něčem mluvit. A také podle něj nepochopíte, co prožívá, protože nejste Beran. Vaše zkušenost ho nezajímá. Prostě to nějak přežije, ostatně nebude to poprvé.

Býk (20. 4. - 20. 5.)

Je to mistr dramatu a trpí destruktivně. Nějaký tichý smutek, utajené popotahování nosem tváří ke zdi, to není jeho styl. O svém trápení mluví vždy jako málem o jaderném hřibu na horizontu. Jen co zamete

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden